Projektowanie wnętrz

Arcydzieło w nowoczesnej aranżacji wnętrz apartamentów

„Township Solln” Borisa Koy

oświetlenie-magnetyczne-apartament-boris-koy

Ostatnie trzy lata były bardzo udane dla Borys Koy oraz własne studio projektowe. Wraz ze swoim zespołem dał nam wiele zapierających dech w piersiach pomysłów w nowoczesny wystrój wnętrz mieszkania pokazane. Ten artykuł jest poświęcony dokładnie jednemu z jego arcydzieł. „Township Solln” fascynuje minimalistycznym wystrojem wnętrz, który cechuje prostota, luksus i oryginalność.

Widok nowoczesnego projektu wnętrza mieszkania w Monachium

minimalistyczne-apartamentowe-wnętrza-monachium

Hotel położony jest w centrum Monachium, jednego z najnowocześniejszych i najbardziej postępowych miast w Niemczech. „Township Solln” to projekt miejski, zaprojektowany z upodobaniem do elegancji, delikatności i przytulności, otoczony nieziemskim pięknem. Taki rodzaj nowoczesny wystrój wnętrz mieszkania mogą wybrać ludzie, którzy wiedzą, czego chcą od życia. A jedną z tych rzeczy, których pragniesz, jest absolutny luksus.

„Miasteczko Solln” z biały nowoczesny wystrój wnętrz mieszkania

nowoczesny-apartament-minimalistyczny-projektowanie-wnetrz

Czyste linie i wspaniałość każdej części i zakamarka w tym? nowoczesny wystrój wnętrz mieszkania połączyć się w jedną harmonię. Źródła światła zabudowane w pomieszczeniach – podłoga, szafki i sufit – w fantastyczny sposób dodają blasku całemu mieszkaniu. Stwarza również poczucie tajemniczości i tajemniczości w całym miejscu Mieszkanie o minimalistycznym wystroju wnętrz dodany. Białe elementy i meble wydają się być jedynym wyborem dla tej bajkowej lekkości.

magiczny pomysł na oświetlenie pod systemem regałów

magiczny-pomysł-oświetlenie-pod-półką-system


Biel i światło to najważniejsze symbole w nowoczesny wystrój wnętrz mieszkania. Łączy się je z innymi materiałami, takimi jak szkło, marmur i stal. Dla kontrastu dodawane są elementy z drewna – w niektórych częściach podłogi, mebli i pomieszczeń mieszkalnych. Skórzany adamaszek sofy i foteli wraz z kominkiem wprowadzają trochę ciepła do tego zimnego, ale oszałamiającego nowoczesny wystrój wnętrz mieszkania.

Abigail

    duża łazienka z czystymi liniami

duża-łazienka-czyste-linie

duża umywalka w łazience

duża umywalka-łazienka


duża szklana kabina prysznicowa – nowoczesny design łazienki

duża-przeszklona-kabina-prysznicowa-nowoczesna-łazienka-projekt

nowoczesny pomysł na mieszkanie dla Badezimmer

nowoczesny-łazienka-pomysł na mieszkanie

“>