Projektowanie wnętrz

Apartament Redhill pokazuje świetne pomysły na aranżację nowoczesnych mieszkań

Absolutny hit wśród nowoczesnych apartamentów

salon-jadalnia-zintegrowany

Apartament Redhill to absolutny hit wśród nowoczesnych apartamentów i prezentów świetne pomysły na umeblowanie. Jest więcej niż jeden powód tego twierdzenia. Przede wszystkim musimy Ci powiedzieć, że to, co teraz widzisz na zdjęciach, nie jest tym, czym było kiedyś. Te nowoczesny apartament to projekt remontu, odnowienia i renowacji byłego Feng Shui i nowoczesnego, stylowego, artystycznego mieszkania. Teraz jest zarówno oszałamiający i luksusowy, jak i przytulny i praktyczny, z myślą o nowych członkach rodziny.

świetne pomysły na umeblowanie – boazeria z drewna

swietne-pomysly-meble-boazerie-drewno

Jeśli szukasz świetne pomysły na umeblowanie a którzy są zainteresowani jego stworzeniem, musimy zacząć od tła historii mieszkania. Znajduje się w Singapurze i był typowym azjatyckim mieszkaniem. Wykonane i zaaranżowane z kultem do dużej kuchni, niepotrzebnie szerokiego i luksusowego foyer. Był to więc przykład słynnego, bardzo modnie dużego i drogiego mieszkania w Singapurze. Ma awangardowy design i wspaniały styl wnętrza.

Pomysły na umeblowanie – drewniany panel jako akcent za telewizorem

drewno-panel-akcent-za-telewizor

Po ustaleniu, że dziecko ma się urodzić, właścicielka tego mieszkania podejmuje decyzję o przekształceniu domu. W ten sposób architekci Studio SKLIM zlecono wykonanie remontu. To studio, które tworzy Redhill Apartment – przekształcając osiedle komunalne w nowe, przytulne i jedność nowoczesny apartament. Oczywiście z świetne pomysły na umeblowanie, które nadają mieszkaniu domową atmosferę.

linie nieparzyste – świetne pomysły na aranżację wnętrz

nieparzyste-linie-świetne-meble-pomysły

Sekretem Redhill Apartment są lustrzane powierzchnie, których odbicia sprawiają, że niecodzienna aranżacja wnętrza wygląda na płaską, przestronną i ciekawą w koncepcji. Użyte ciemne drewno wygląda nieco ponuro, ale nadaje mu szczególnie stylowy wygląd. Zbędne przestrzenie zostały usunięte, a obszerne pomieszczenia zapełniono meblami nie dla jednej, a dla dwóch konkretnych funkcjonalnych przestrzeni. Salon i jadalnia są prawie połączone w jednym pomieszczeniu, ale oddzielone są barierą. To samo dzieje się w całym mieszkaniu.

Abigail

    czarne płytki w łazience

czarna-kafelki-łazienka

półka ścienna do małej sypialni

Mała Sypialnia-projekt-półka-ścienna

cała biała mała kuchnia?

cała-biała-mała-kuchnia

nieparzyste konstrukcje drewniane

nowoczesny-apartament-remont

nowoczesny-apartament-czarna-łazienka-projekt

Meble z ciemnego drewna

meble-ciemne-drewno

Półka RTV wykonana z ciemnego dębu

tv-półka-ciemny-drewno-dąb

Renowacja apartamentu Redhill