Projektowanie wnętrz

4 fajne i kreatywne projekty biurowe

kreatywne-projekty-biura-pixar-korytarz-biura

Kreatywne projekty biurowe stają się aktualnym trendem. Pomysły na umeblowanie i umeblowanie mieszkania nie są już podstawową koncepcją wiodących pracowni projektowych i architektonicznych. Jeśli chodzi o kreatywne projekty biurowe, nie możemy pominąć sprytnych koncepcji czterech wiodących firm na świecie.

Kreatywne projekty biurowe łączą funkcjonalność, minimalizm i wygodę

kreatywne-projekty-biurowe-pixar

Największe i najbardziej znane firmy, jeśli chodzi o układ i wystrój biura, poszukują funkcjonalności, minimalizmu i wygody. Te trzy cechy to podstawowe zasady, którymi kierują się projektanci przy tak dużych zadaniach. Klasyczne i tradycyjne pomysły są wykorzystywane w minimalnym stopniu, aby podkreślić wyjątkowość firmy.

Cztery duże firmy i ich kreatywne projekty biurowe

Pixar główni bohaterowie korytarz

Pixar. Amerykańskie studio animacji zachwyca nas wieloma fantastycznymi przestrzeniami biurowymi, w których pracowników i projektantów otaczają inspirujące dekoracje i przyjazna atmosfera pracy. Muza została tu chętnie zaproszona do stworzenia tych kreatywnych projektów biurowych. Oczywiście motywy przewodnie tych biurowych wnętrz są tematyczne i akcentują znane postacie i sceny z najlepszych filmów Pixara. Wszystkich można zobaczyć w biurze Pixara, aby przypomnieć projektantom i pracownikom ich wyobraźnię i kreatywność, które są najważniejszymi fundamentami procesu pracy. Otoczenie jest przyjazne i ciepłe, a ciepło to podkreślają wygodne meble i intensywne oświetlenie.

kreatywne projekty biurowe od Google

kreatywne-projekty-biura-google-mailand

Google. Google oferuje swoim pracownikom, inżynierom i menedżerom mnóstwo kreatywnych projektów biurowych. Atmosfera tutaj jest spokojna i przytulna w imię wspólnego dobra i nieustannego sukcesu. Dla pracowników zestresowanych lub znudzonych dostępne są duże hamaki w jasnych kolorach. W centrach danych dostępne są wygodne skórzane fotele, w których pracownicy mogą godzinami analizować w przyjemnym otoczeniu. Futurystyczna kabina wykonana z drewnianych kolumn i rzeźbiarskich plastikowych podpór jest stworzona dla tych pracowników Google, którzy potrzebują spokojnej atmosfery, aby się skoncentrować i osiągnąć maksimum.

studio-trzy-ringi-sega-rodzinna-gra-deweloperska

Projekt trzech pierścieni. Prawdopodobnie nie słyszałeś o Three Rings Design, ale firmę SEGA prawdopodobnie znasz od lat. Rzeczywiście, projekt Three Rings Design jest częścią dużej rodziny Sega. Studio projektowe specjalizuje się w tworzeniu gier, co ma wpływ na cały projekt biura w budynku. Wygląda niesamowicie i pięknie w połączeniu z tematycznymi dekorami i estetycznymi meblami. Jasne kolory tworzą świeże i pozytywne środowisko pracy, a niezwykłe meble sprawiają, że cała atmosfera jest chłodna i inspirująca. Różnorodne i charakterystyczne projekty biurowe z Three Rings Design są tworzone przez Since We Can Design Studio.

projekty-kreatywne-biura-red-bull-london

czerwony Byk. Producent napojów Red Bull jest jednym z liderów rynku ze swoim napojem energetycznym. Słynie również ze swoich kreatywnych biur z pięknymi i futurystycznymi pomysłami projektowymi. Motyw utrzymany jest przez kolorystykę i kreatywne kształty wewnątrz, dzięki czemu szaro-czerwono-niebieska kombinacja Red Bulla dominuje w wystroju wnętrza. Styl high-tech harmonizuje z industrialnymi dekorami i awangardowymi ornamentami na przyciągających wzrok meblach i ścianach.

 Pixar i jego kreatywne projekty biurowe

kreatywne-projekty-biurowe-ikon-pixar-lampa   plac zabaw dla pracowników pixara

salon pixara

Google – kreatywne projekty biur z całego świata

kreatywne-projekty-biura-google-madryt

  google-office-design-niepowtarzalne-kolory

google-biuro-w-zurich-hamaki

google korea kolory salon

Studio Trzech Pierścieni

Trzy-pierścienie-zaprojektuj-biura-ponieważ-możemy

fajne-biura-projektuje-słoje-drzewo-studio

tworzenie gier studia nemo three rings

Trzy-pierścienie-studio-kreatywne-biurowe-projekty

czerwony Byk

projekty-kreatywne-biura-red-bull-jump-studio

kreatywne-projekty-biura-red-bull-slide-inside

kreatywne-projekty-biura-red-bull-strefa-salon

projekty-kreatywne-biura-red-bull-jump-studio-london

kreatywne-projekty-biura-red-bull-londyn-biuro

kreatywne-projekty-biurowe-red-bull-wewnątrz

kreatywne-projekty-biur-red-bull-projektowanie-wnetrz