Projektowanie wnętrz, salon

Pomysły na projekt czarnego salonu

czarny projekt salonu z kolorowymi akcentami

Czarny projekt salonu odnosi się do projektu, w którym dominuje czarny kolor. Taki projekt może być bardzo odważny, z czarnymi ścianami, podłogami, a nawet sufitami, lub po prostu formalny, o bardziej neutralnym wyglądzie. Bez względu na to, jak zaprojektowano pokoje, to czarny projekt salonu zawsze ma silny efekt wyrazu.

Czarne akcenty w salonie

czarny elegancki salon

Zastosowanie czerni może nadać pomieszczeniu określony charakter. Zależy to od tego, ile farby używasz i gdzie ją nakładasz, a także z jakimi innymi kolorami jest mieszana. Jeśli masz czarny projekt salonu musisz zdecydować, jaki efekt chcesz osiągnąć. Jeśli chcesz mieć cięższe miejsce i nie boisz się zbyt dużej ciemności, możesz użyć więcej czerni. Czarne ściany i podłogi mogą stanowić oprawę całego pomieszczenia i łączyć się z czarną kolekcją mebli. Dobrym wyborem dla mebli byłaby skóra do zestawu wypoczynkowego i czarne lakierowane drewno do reszty. Meble mogą zawierać elementy metalowe oraz szklane lub błyszczące powierzchnie, aby nadać im elegancki wygląd. Możesz nieco rozjaśnić pomieszczenie, dodając coś białego, srebrnego lub innego koloru. Jak wiesz, czerń jest neutralna, podobnie jak każdy inny wybrany przez Ciebie kolor.

czarna rama (ściany, podłogi) i białe elementy (meble, dekoracje)

czarny salon z białymi meblami

…Albo na odwrót

białe ściany z czarnymi meblami w salonie

Jeśli podoba Ci się twój czarny projekt salonu Jeśli wolisz skromnie ciemne, możesz wybrać jaśniejszy wygląd i połączyć czerń z bielą. Kontrast między nimi sprawi, że Twoja przestrzeń będzie wyglądać nowocześnie i czysto, bez poczucia melancholii, jakie prezentuje cała czarna wersja. Wystarczy odkryć kombinację dwóch kolorów, która najbardziej Ci odpowiada – czarnej ramy (ściany, podłogi) i białych elementów (meble, dekoracja) lub odwrotnie. Oczywiście możesz wybrać mieszankę tych dwóch, o ile jest zrównoważona i nie jest zbyt brudna. Spójrz na niektóre z zapierających dech w piersiach pomysły na projekt czarnego salonu, które zebraliśmy, aby pobudzić twoją wyobraźnię.

K.H. Christova

Czarne meble do salonu

czarne meble w salonie

czarny projekt mebli do salonu

dominujący czarny salon

elegancki dominujący czarny wzór

czarny pomysł na projekt salonu!

czarne akcenty kolorystyczne w salonie

Czarno-białe półki w salonie

pomysły na projekt czarnego salonu

czarno-biała półka Diotti

Pomysły na salon w kolorze czarnym

czarny salon - minimalistyczny design

dominujący czarny projekt salonu

czarno-białe wnętrze salonu