Projektowanie wnętrz, meble

Włoskie meble B&B – niekończące się dążenie do perfekcji

Włoskie designerskie biuro mebli

Światowej sławy projektant Piero Ambrogio Busnelli, B&B Włochy założona w 1966 roku. Dzięki innowacyjnym technikom i ciekawemu wzornictwu firma szybko stała się międzynarodową sensacją i swoją jakością Meble włoskie do dziś stanowią wzór dla wielu nowych producentów mebli. Firma B&B jako pierwszy wprowadził techniki produkcji, które są nadal w użyciu.

Włoskie meble od B&B – wysoka jakość i elegancka kolorystyka

Jadalnia włoski design

Jak wszyscy wiemy, są Meble włoskie ze znaczkiem Busnelli znanym z doskonałej jakości. Firma współpracuje z wieloma projektantami, aby stworzyć niepowtarzalne połączenie tradycyjnego i nowoczesnego wzornictwa. Twoja produkcja obejmuje wszystkie obszary w domu – od tarasu, przez szafę, po salon. W nowej kolekcji preferowanymi materiałami są drewno, skóra i metal. Modele są klasycznie eleganckie, z kilkoma kolorowymi akcentami i modnymi kształtami. Czerwień, błękit nieba lub żółć tworzą w domu ekscytującą atmosferę. Okrągła sofa przyciąga uwagę wszystkich.

Włoskie meble Busnelli – kolory i modele

Fioletowe krzesło o ciekawym designie

B.&B. jest jedną z wiodących firm dla Meble włoskie Design na świecie. Zdobył wiele nagród i na przestrzeni lat zdobył wielu stałych klientów. W przeciwieństwie do innych firm wypróbowała prawie wszystko, co możliwe we wnętrzu – stoły, krzesła, sofy, łóżka, akcesoria, meble ogrodowe i wiele innych. Każdy mebel wygląda stylowo i elegancko. Szczególną popularnością cieszą się meble biurowe, które są nie tylko wygodne, ale i bardzo wygodne. Meble można ze sobą łączyć i nadają się zarówno do dużych, jak i małych pomieszczeń. Przedstawiamy tylko kilka ciekawostek z kolekcji, które z pewnością Cię zafascynują.

Lampa podłogowa i czarne skórzane krzesło w szafce

Lampa podłogowa-czarna-skóra-krzesło-szafka

Czerwony fotel o eleganckim designie

czerwony fotel salon

Włoskie meble w beżowo-brązowej sypialni

Sypialnia z włoskimi meblami

Łóżko z baldachimem firmy Busnelli

ekskluzywne łóżko z baldachimem Busnelli

Nowoczesne meble biurowe

włoskie-szare-meble-biurowe

Żółta sofa o innowacyjnym designie

żółta-sofa-innowacyjna-okrągła-kształt

Niebieskie meble ogrodowe od B&B.

Niebieska-skórzane krzesła-meble ogrodowe-Busnelli