Projektowanie wnętrz, meble

Uroczy projekt mieszkania z Singapuru

Zaprojektowany przez Stanleya Tham

 nowoczesny salon z żółtymi meblami

Projektant wnętrz Stanley Tham z KNQ Associates urządził małe, ale przytulne mieszkanie przy Leicester Road w Singapurze. Nowoczesny Projekt mieszkania powinien stać się wygodnym domem dla pary. Spokojne, spokojne i jednocześnie pełne energii otoczenie było głównym celem projektu wnętrza. Wybrano w tym celu minimalistyczne meble i łagodne pastelowe kolory.

Nowoczesny projekt mieszkania dla energicznej pary

elegancki wystrój wnętrza - wygodna sofa

Do projektowania nowoczesnych Projekt mieszkania projektanci mieli ograniczoną przestrzeń życiową. Mieszkanie wystarczyło dla dwóch osób, ale każdy lubi przestronny pokój, prawda? Projektanci postawili na minimalistyczne meble o wyraźnych kształtach i liniach, które nadal tworzą wygodny dom.

Kolorowa dekoracja – stylowy wystrój mieszkania

różowa sypialnia z eleganckim drewnianym biurem

elegancka sypialnia - różowe łóżko

Wyjątkowa rzecz w tym Projekt mieszkania to kolorystyka – kolory takie jak żółty stanowią akcenty i świetnie komponują się z białymi ścianami i sufitami. Żółty symbolizuje radość życia i tworzy radosną atmosferę w każdym pomieszczeniu. Sypialnia i gabinet utrzymane są w zupełnie innej kolorystyce. Różowe i białe elementy są połączone z drewnianymi powierzchniami, aby uzyskać ciepły wygląd. W sypialni panuje romantyczna i spokojna atmosfera.

KH Christova

 Kolorowe akcenty w nowoczesnym mieszkaniu

różowa sypialnia z nowym oświetleniem

nowoczesny salon z żółtą dekoracją