Projektowanie wnętrz, meble

Regał “ONDA” – nowoczesny system regałów modułowych

autorstwa Angelo Tomaiuolo dla Tonina Casa

system regałów modułowych - ONDA

Ten nowoczesny system regałów modułowych jest zarówno praktyczny, jak i piękny. Zaprojektowany przez Angelo Tomaiuolo,  koncepcja prostego regału przekształciła się w rzeźbiarskie dzieło sztuki, idealne do nowoczesnej aranżacji wnętrz. Wprowadzenie zaskakujących detali wygląda subtelnie, ale super dramatycznie. Każdy moduł jest samonośny, ale w razie potrzeby można go używać w połączeniu, aby stworzyć solidną ścianę półki od podłogi do sufitu.

Regał modułowy ONDA – półka ścienna

nowoczesny regał modułowy - ONDA

W swojej wszechstronności może: Regał “ONDA” być ułożone poziomo lub pionowo dla nieskończonego efektu tętnienia. Choć ten piękny mebel określany jest mianem regału na książki, staje się również doskonałą półką ekspozycyjną. Szklane półki są używane do wprowadzenia oszałamiającego efektu wizualnego, w którym Twoje ulubione przedmioty wydają się zawieszone w powietrzu.

również ekspozycja półki

nowoczesne modułowe regały ekspozycyjne - Onda

Możliwe też, że ściana ten nowoczesny modułowy system regałów Może służyć jako ekscytujący ekran lub przegroda pokoju. Poniższe zdjęcia pokazują niektóre z alternatywnych konfiguracji regałów. Wprowadzone jako kontrastujący, krzywoliniowy element, te regały ożywią wygląd głównie kanciastego wystroju wnętrza. Czysta biała powierzchnia tych jednostek poprawia ich rzeźbiarską atrakcyjność i wydaje się bardziej dynamiczna dzięki interakcji zmieniającego się światła i cienia. Nawet bez książek i innych przedmiotów ten nowoczesny modułowy system regałów wygląda oszałamiająco.

Efekt fali z regału modułowego

 Detal z regału modułowego - efekt fali

Oczywiście każdy ma inny pomysł na wykorzystanie tych półek. W ten sposób stają się osobiste i niepowtarzalne w każdym domu. Aby uzyskać minimalistyczny wygląd, ogranicz się do kilku wybranych obiektów. Dla miłośnika książek może ten nowoczesny modułowy system regałów być kompletną biblioteką domową, a nawet dla przedszkola. To świetne rozwiązanie, aby utrzymać bałagan zabawek i gier z dala od podłogi.

Istnieje naprawdę wiele pomysłów na to, jak ten super projekt mebli może być wykorzystany do dodania do nowoczesnego wystroju wnętrz. Może więc przyszedł czas na zabawę z półkami.

przez Jaz