Projektowanie wnętrz, meble

Nowoczesne meble z Włoch

Zaprojektowany przez Via Della Spiga

nowoczesny design - brązowa sofa

Via Della Spiga to włoska firma, która nowoczesne meble produkowane do salonu i sypialni. Firma powstała w wyniku współpracy japońskiego projektanta Makio Hasuike, który jako pierwszy otworzył studio wzornictwa przemysłowego we Włoszech, z włoskim projektantem Marco Pivą. Obaj projektanci stawiają na wygodę, kreatywność i nowoczesny design, aby ich nowoczesne meble trafiały w każdy gust.

Nowoczesne meble o eleganckim designie

nowoczesne włoskie meble

Via Della Spiga ma kilka kolekcji nowoczesne meble wprowadzone na rynek, z których każdy ma niepowtarzalną indywidualność i koncepcję. Onda to nazwa klasycznej kolekcji firmy, która została zaprojektowana przez Makio Hasuike w 2077 roku. Składa się z trzech mebli – sofy, łóżka i fotela. Sofa oferowana jest w 3 wariantach, z których wszystkie posiadają obrys. Sofa stoi na chromowanej nodze o wysokości 5cm. Podłokietniki i oparcia wykonane są z poliuretanu i są połączone z główną konstrukcją za pomocą magnesów. Konstrukcja jest stabilna i wygodna. Wygodny i elegancki mebel dostępny jest w kolorze czarnym, białym lub brązowym. Przejrzyste formy i prosty design Ondy pasują do każdego domu nowoczesne meble.

Fotel klasyczny – meble nowoczesne

biały elegancki fotel

W 2008 roku Makio zaprojektował również łóżko i fotel w ramach kolekcji Onda. Równie wygodne i stylowe, o wyraźnych liniach i drewnianej konstrukcji.Nogi łóżka wykonane są z chromu, podobnie jak sofa. Pokrowce dostępne są w dwóch wersjach – wykonanej ze skóry i tkaniny. Fotel ma prosty, ale elegancki design i pasuje do każdego salonu. ten nowoczesne meble z kolekcji Onda to harmonia koloru, kształtu i materiału.

KH Christova

nowoczesny design – czarna skórzana sofa

nowoczesna czarna sofa

nowoczesne eleganckie łóżko

nowoczesne łóżko - włoski design

nowoczesne skórzane meble do salonu