Projektowanie wnętrz, meble

Nowoczesne meble z artystycznym wykonaniem Carlo Rampazzi

fioletowa-biurkowa-zintegrowana-lampa-stołowa

Carlo Rampazzi jest już skończony nowoczesne meble zostań prawdziwą ikoną stylu, która zawsze dostarcza projekty najwyższej jakości. Dziś urodzony w Szwajcarii architekt jest jednym z najlepszych projektantów w Europie.

Sztuka we wnętrzu – nowoczesne meble autorstwa Carlo Rampazzi

elegancki-stolik-meble-design-Carlo-Rampazzi

Dzieło Carlo Rampazziego, a w szczególności jego nowoczesne meble są rozpoznawane na całym świecie jako wykwintny wystrój wnętrz. Innowacyjna technologia produkcji w połączeniu z wyjątkowym podejściem twórczym czyni go jednym z najpopularniejszych artystów. Projektantka ukończyła architekturę na uniwersytetach w Lugano i Paryżu. Jego talent został wtedy dostrzeżony i wkrótce po ukończeniu studiów zaczął tworzyć kreatywne meble, które w unikalny sposób łączą nowoczesny i klasyczny styl.

Nowoczesne meble – doskonała estetyka i bogata kolorystyka

złocone motywy zagłówkiem łóżka

Dzięki swojej kreatywności kilkakrotnie zlecał mu projektowanie kolekcji w stylu Colombo. W Weronie współpracował z Abitare il Tempo. Od 2003 roku zajmuje się prezentacją limitowanej, ekskluzywnej kolekcji wspólnie z NOI Paris i Sergio Villa. Fascynujące tkaniny i wysokiej jakości materiały w połączeniu z wyjątkowym stylem i klasą są elementami łączącymi nowoczesne meble.

Fascynujące tkaniny i kombinacje kolorystyczne

elegancki-mały-drewniany-stolik-żółte-akcenty

Perfekcyjna estetyka i bogata, odważna paleta barw definiują projekty i tworzą specyficznie intymną atmosferę. Jednym z najważniejszych warunków sukcesu kolekcji jest fakt, że Rampazzi projektuje dla swoich klientów tylko pojedyncze meble na zamówienie. Potrafi docenić i wykorzystać dostępną przestrzeń, potrafi połączyć nasze marzenia i pasje w jednym projekcie. Potrafi odczuwać zmiany w życiu i tworzyć nowoczesne meble, które zmieniają się wraz z ich właścicielami. Dlatego magiczne meble pochodzą od Carlo Rampazzi tak pożądane i popularne – nigdy nie wyjdą z mody ani nie stracą blasku.

Pozłacana lampa podłogowa o ekscytującym designie

pozłacana metalowa lampa podłogowa

Żółto-niebieska nowoczesna futurystyczna szafka

żółto-niebieska-nowoczesna-futurystyczna-szafa

Czerwony stół z motywami kart do gry

czerwone motywy kart stołowych

Fioletowe łóżko składane z ciekawymi zdobieniami

fioletowe-składane-łóżko-ciekawe-ozdoby

Luksusowe metalowe krzesło

Luksusowe metalowe krzesło

Zielona wygodna sofa

zielona-sofa-ciekawa-konstrukcja

Meble Carlo Rampazziego

meble carlo rampazzi

Fioletowe biurko z metalową dekoracją

fioletowa metalowa dekoracja biurka