Projektowanie wnętrz, meble

Harmonijny minimalistyczny wystrój wnętrz

Dom „Dolina Cubulki” autorstwa Tanju Özelgin

 nowoczesne eleganckie ekscytujące wnętrze - dom w Turcji

Ten elegancki i luksusowy dom od Emre Arolat Architekci znajduje się w dolinie Cubuklu, na północ od Bosforu w Stambule. Okolica jest zalesiona i oferuje spokojną atmosferę. Minimalistyczny Projektowanie wnętrz został odpowiednio urządzony harmonijnie w kolorze białym. Utalentowany projektant Tanju Özelgin zlecono zadanie zaprojektowania harmonijnej aranżacji wnętrz. Nacisk kładziony jest na elegancję i klasycznie-nowoczesny styl. Biała kolorystyka łączy wszystkie elementy Projektowanie wnętrz.

Nowoczesny biały wystrój wnętrz

nowoczesny projekt jadalni z eleganckim żyrandolem

W domu powstała spokojna atmosfera. Tekstury i wzory sprawiają, że projekt wygląda dynamicznie. Tanju Özelgin hojnie wykorzystał naturalne materiały, aby stworzyć minimalistyczny Projektowanie wnętrz wchodzi w swoje własne. Drewniane detale dobrze komponują się z białymi ścianami i meblami. Pebbles stworzyły połączenie między wnętrzem a zewnętrzem. Ciekawe, wijące się rośliny kontrastują z prostokątną, geometryczną architekturą. Jako dekoracje służą proste kuliste ornamenty, ceramiczne wazony, rattanowe kosze i dywany.

Elegancki wystrój wnętrz – dom w Turcji

eleganckie minimalistyczne białe wnętrze

Niezwykłe dla minimalisty Projektowanie wnętrz przestronne pokoje są pełne ekscytujących mebli. Większość mebli jest błyszcząca i nowoczesna, ale niektóre elementy rustykalne sprawiają, że dom wygląda przytulnie i zachęcająco. Nacisk kładzie się na biały kolor, przynajmniej niektóre wybrane czarne meble kontrastują z neutralnymi tonami. Stylowy minimalistyczny Projektowanie wnętrz podkreśla subtelne oświetlenie.

przez Jaz

elegancki design - kuchnia

Nowoczesne minimalistyczne wnętrze – białe meble

Sztuka w białej sypialni

biała elegancka łazienka

nowoczesne wnętrze - szklana ściana w korytarzunowoczesne wnętrze – elegancka szklana ściana

Rośliny w salonie

eleganckie białe schody

nowoczesne wnętrze – rośliny na korytarzu

nowoczesne wnętrze - rośliny na korytarzu

nowoczesny taras z drewnianymi podłogami i ciekawym oświetleniem

nowoczesny taras z drewnianą podłogą