Projektowanie wnętrz, meble

Dwa efektowne pomysły na wystrój mieszkania z Nowego Jorku

Pomysły na wystrój wnętrza mieszkania w salonie

Przedstawiamy wam dwa Wystrój wnętrza mieszkania Pomysły z Manhattanu, Nowy Jork, USA. Są równie ekscytujące i eleganckie, nadając pomieszczeniu niepowtarzalny wygląd. Pierwszy pomysł na wnętrze kładzie duży nacisk na dekorację – dywany, ciekawe obrazy czy egzotyczne rzeźby tworzą elegancką atmosferę. Eleganckie, niemal eklektyczne zestawienia kolorystyczne i stylistyczne fascynują, a każdy pokój to nowa niespodzianka.

Wystrój mieszkania – akcent na dzieła sztuki

Korytarz dekoracji grafiki

Schemat kolorów w Wystrój wnętrza mieszkania zmienia się drastycznie z pokoju do pokoju, a jednak miłość do dzieł sztuki i obrazów łączy całe wnętrze. Podczas gdy w salonie dominuje czerń i biel z czerwonymi akcentami, sufit w korytarzu pomalowano na niebiesko, a szafkę wybrano w neutralnej kolorystyce. Fioletowa łazienka inspiruje szklaną ścianą z ekscytującymi ornamentami.

Wystrój mieszkania – nacisk na prostą elegancję

przytulna-szara-sofa-salon-wnetrze

simple-elegance-luksusowy-apartament-Nowy Jork

Drugi Wystrój wnętrza mieszkania  można opisać prostą elegancją. W całym salonie dominuje neutralna kolorystyka, szary salon z luksusowym kryształowym żyrandolem nad stołem jadalnym przyciąga uwagę, a resztę pomieszczenia dominuje beż. Drewno nadaje salonowi przytulny wygląd, a kanciasty kształt mebli sprawia, że ​​pomieszczenie wygląda stylowo i elegancko.

Skoncentruj się na komforcie i elegancji – pomysł na wystrój mieszkania

nowoczesna-elegancka-kuchnia-wyspa-apartament-Nowy Jork

eleganckie-umeblowanie-piękny-widok-apartament-Nowy-Jork

eleganckie marmurowe płytki łazienkowe

Wygodne meble zyskują dzięki przeszklonej elewacji. Doskonałe materiały, takie jak granit, marmur i stal nierdzewna, robią wrażenie. Nie trzeba wiele, by zakochać się w tym pomyśle na wnętrze – jest praktyczne i dobrze wygląda nawet w mniejszych mieszkaniach.

Abigail

Wnętrze mieszkania z eklektycznymi meblami

czerwony fotel drewniany stolik kawowy salon

Luksusowy apartament w Nowym Jorku z fioletową kuchnią

Luksusowe płytki kuchenne

Luksusowa fioletowa łazienka

Luksusowy fioletowy apartament ze szklaną ścianą w łazience

Jadalnia wnętrza mieszkania

Szafka do dekoracji ścian dzieł sztuki