Projektowanie wnętrz, kuchnia

Wspaniały, kompaktowy i praktyczny projekt kuchni

nowoczesne luksusowe wnętrze kuchni

Wszyscy miłośnicy nowoczesnego wnętrza w Australii pokochali to wspaniałe, kompaktowe i praktyczne Projekt kuchni Czarodziej. Bushland Retreat Designer Kitchen zasługuje na nasze komplementy. Ten niesamowity obiekt kuchenny pochodzi z Australii i został stworzony przez projektantkę Kim Duffin, szefa Sublime Architectural Interiors. I na pewno wie, czego potrzebuje idealna kuchnia.

Pomysł na projekt kuchni z Australii

Luksusowa-biała-kuchnia-czarna-akcenty-naklejka na ścianę

Minimalistyczny Projekt kuchni inspiruje ciekawą kolorystyką i błyszczącym wykonaniem koncepcji. Czerń, biel i fiolet łączą się w ekscytujący sposób, tworząc dynamikę projektu. Awangardowa dekoracja i tatuaż na ścianie to główny powód, dla którego projekt ten zdobył nagrodę KBDI dla najlepszej kuchni w 2011 roku. Blat kuchenny wykonany ze stali nierdzewnej i białe powierzchnie na wysoki połysk wyznaczają przestrzeń. Czarne akcenty tworzą we wnętrzu ekscytującą atmosferę.

Nowoczesna kuchnia – czarny stół i krzesła

Luksusowe białe oświetlenie LED do kuchni narożnej

nowoczesne wnętrze kuchni

Wykorzystywane są w tym różne style we wnętrzu Projekt kuchni z Wysublimowane architektoniczne wnętrza zjednoczona i ciekawa biała narożna kuchnia jest nie tylko nowoczesna, ale także praktyczna. Połączenie okrągłych i kanciastych kształtów tworzy przytulną atmosferę i nadaje pomieszczeniu nowoczesny wygląd. To kuchnia, w której zawsze będziesz cieszyć się gotowaniem.

Abigail

nowoczesny-czarny-stół-krzesła-jadalnia

Nowoczesny biały blat kuchenny o eleganckim designie

biała-kuchnia-lada-ciekawa-projekt

Nowoczesne meble kuchenne z Australii Projekt

nowoczesna-kuchnia-kim-duffin-plan

Nagrodzony projekt do kuchni – plan

nagrodzony-projekt-projektu-kuchni-szkic

Nowoczesna kuchnia – jadalnia – szkic

szkic-budynek-kuchni-jadalni-nowoczesnej