Projektowanie wnętrz, kuchnia

Nowoczesny i luksusowy pomysł na projekt kuchni od Brummel

biała luksusowa kuchnia projekt brummel

Przedstawiamy Państwu nowoczesny luksus Projekt kuchni Pomysły od Brummela – to wszystko, o co możesz poprosić. Luksus, styl, klasa i po prostu perfekcyjne wykonanie dla tych, którzy chcą najlepszego życia. Projekt łączy funkcjonalność i estetykę w wysokiej jakości kuchni z blatem kuchennym ze stali nierdzewnej. Najważniejsze jest fascynujące. Kolory i materiały zostały specjalnie dobrane do każdego modelu tak, aby pasowały do ​​każdego pomieszczenia.

Pomysł na projekt kuchni Brummela podkreśla styl i wygodę

biały stół do jadalni z kryształowym żyrandolem

Motyw przewodni i główna idea koncepcji Projekt kuchni jest zaprojektowanie elastycznej kuchni modułowej, która pasuje do każdego pomieszczenia. Wszystko, co pochodzi z tej niesamowitej firmy, kładzie duży nacisk na włoską tradycję, a zwłaszcza niepowtarzalny styl wenecki. Ale to nie znaczy, że ta kuchnia wygląda staroświecko, ale wręcz przeciwnie – ponadczasowa elegancja całej kolekcji pozostawia trwałe pozytywne wrażenie.

Efektowny projekt kuchni autorstwa Brummela

czarna-kuchnia-szklana-szafka-niebieska-dekoracja

Kuchnia włoska z drewna bambusowego

Od momentu powstania firmy Brummel szybko zyskał światową sławę jako innowacyjny i kreatywny producent mebli. Obecnie firma jest dla Projekt kuchni koncentruje się na rozwijaniu i utrzymaniu wiodącej pozycji na rynku. Wiele różnych projektów jest dowodem na to, że ciężka praca i dbałość o szczegóły się opłaca. Drewno, stal nierdzewna, kryształ i szkło to najpopularniejsze materiały, na których postawiła firma. Kolorystyka jest zróżnicowana – nie powinno oczywiście zabraknąć czerni i bieli, ale są one odświeżone i przeprojektowane z niebieskimi i czerwonymi akcentami. Fioletowy i koralowy są teraz modne i są używane jako dekoracje nawet w bardziej tradycyjnych sceneriach. Do mniejszych kuchni wybrano wygodny stół jadalny, a do większych ławkę.

Włoski design kuchni łączy tradycję i nowoczesność

Luksusowa fioletowa wyspa kuchenna Włoski design

nowoczesna-biała-kuchnia-egzotyczna-rośliny

Pod wpływem włoskiej tradycji i najnowszych trendów w aranżacji wnętrz Brummel oferuje wykwintne Projekty kuchni, które łączą się z kryształowymi żyrandolami, kolorowymi dekoracjami szklanymi, kwiatami czy ciekawymi dywanami. To właśnie różnorodność wzorów i kolorów sprawia, że ​​każdemu klientowi można zaoferować coś odpowiedniego.

nowoczesna-luksusowa-kuchnia-Brummel-ławka-drewniany stół

Projekt kuchni w stylu francuskim

Pomysł na projekt kuchni w stylu francuskim

Nowoczesna okrągła biała wyspa kuchenna

nowoczesna-okrągła-biała-wyspa-kuchnia

Luksusowe meble kuchenne z ciekawymi detalami

ręcznie robione meble kuchenne

Elegancka biała kuchnia włoska

francuska-biała-mała-kuchnia

Czarna kuchnia z czerwonymi akcentami

czarny-klasyczny-kuchnia-czerwony-żyrandol

www.brummelcucine.it