Projektowanie wnętrz, kuchnia

Nowoczesna okrągła kuchnia autorstwa Pedini

kompaktowy projekt kuchni w czerni i bieli

Przedstawiamy jednego z najbardziej stylowych minimalistów Projekty kuchni od włoskiego studia projektowego Pedini. Kolekcja reprezentuje nowoczesny okrągły projekt kuchni, stworzony, aby pasował do współczesnego stylu życia gospodyń domowych. Jego kompaktowa, minimalistyczna koncepcja zapewnia maksymalną wydajność przy minimalnej przestrzeni i stanowi wielki atut nowoczesnego projektowania domów.

kompaktowy nowoczesny projekt kuchni

kompaktowa nowoczesna kuchnia

To okrągły nowoczesny projekt kuchni Artika można dostosować do własnej kuchni. Oferuje kilka opcji – kuchnię z oddzielnymi częściami oraz kuchnię z jedną częścią ciągłą. Pierwsza składa się z wolnostojącego blatu w kształcie litery U oraz dodatkowej sekcji na lodówkę i schowek. Ten rodzaj nowoczesny okrągły projekt kuchni nadaje się do małej przestrzeni mieszkalnej lub jeśli lubisz całkowicie otwartą konstrukcję. Druga opcja to bardziej klasyczna kuchnia z tradycyjną częścią połączoną z okrągłym blatem. Znowu tworzy kształt litery U, ale tym razem nie do końca. Ta opcja jest również otwarta i oferuje przestrzeń dla żywego i komunikatywnego środowiska.

funkcjonalna kuchnia

funkcjonalna kuchnia

Nowoczesna okrągła konstrukcja kuchni Artika charakteryzuje się również różnorodnością kolorów i materiałów. Jest dostępny z wykończeniem z naturalnego drewna lub z najnowocześniejszym lakierem w połysku w różnych opcjach kolorystycznych. Dostępne są klasyczne białe i czarne wersje dla idealnego minimalistycznego wyglądu lub odważne, jaskrawoczerwone wersje dla tych, którzy preferują wyrazisty design. Podstawa i blat kuchenny są również dostępne w różnych wariantach, dając swobodę wyboru tego, co odpowiada Twoim gustom. Połącz kolory i materiały, które lubisz i twórz nowoczesny okrągły projekt kuchni, który najlepiej sprawdziłby się w Twojej przestrzeni. Kolekcja Artika wnosi styl, elegancję i wygodę tak potrzebne w najbardziej ruchliwym pokoju domowym.

K.H. Christova

kompaktowa konstrukcja kuchni z ciemnego drewna

kompaktowa konstrukcja kuchni z ciemnego drewna

nowoczesny projekt kuchni – biały

kompaktowy projekt kuchni w kolorze białym

Futurystyczny projekt kuchni autorstwa Pedini

futurystyczna nowoczesna kuchnia

kompaktowa kuchnia