Projektowanie wnętrz, kuchnia

Nowoczesna mała kuchnia zaprojektowana przez Snaidero

kompaktowy projekt kuchni autorstwa Snaidero

Nagradzane firmy projektujące kuchnie Studio Snaidero Sono i Studio Snaidero Greenwich opracowały interesującą gamę małych kuchni do nowoczesnego domu. Jej kolekcja Skyline ma inne podejście do nowoczesny projekt małej kuchni zadowalający dla mniejszej przestrzeni i większych potrzeb. Rezultatem jest idealne rozwiązanie dla ograniczonej przestrzeni, które jest kompaktowe i wszechstronne pod względem funkcji i świeżego designu.

kompaktowa konstrukcja kuchni

mała kuchnia Snaidero

Nowoczesny mały projekt kuchni Skyline może wtedy zadowolić nawet najbardziej wymagające gospodynie domowe. Blat jest jak krzywa z dwoma spuchniętymi częściami i zapadniętą częścią pośrodku. Nie ma ostrych krawędzi i wygląda, jakby osoba stojąca pośrodku przytulała się. Idea stojąca za tym nowoczesnym mały projekt kuchni jest zapewnienie łatwego i szybkiego dostępu do wszystkiego, czego potrzebujesz w procesie gotowania. Płyta grzewcza znajduje się na środku płyty kuchennej, a zlew obok, po jednej stronie płyty. Wokół nich jest dodatkowe miejsce na szklanki, talerze, garnki, inne przybory kuchenne oraz więcej miejsca w szafkach poniżej. Kolejny drewniany panel o falistym kształcie pokrywa całą kuchnię i niesie oświetlenie. Na wierzchu można umieścić wokół niego różnego rodzaju ozdoby nowoczesny projekt małej kuchni dalej dostosuj i dodaj osobowość!.

funkcjonalny projekt kuchni autorstwa Snaidero

funkcjonalny projekt kuchni

Materiały użyte w kuchniach Skyline są różne, w tym drewno, stal i marmur. Dostępna jest również inna paleta kolorystyczna – biała lub brązowa dla szafki oraz biała, brązowa lub czerwona dla górnego poziomu. Istnieją dwa podstawowe warianty nowoczesny projekt małej kuchni zgodnie z kombinacją materiałów – stal połączona z brązem i czerwienią dla ekstremalnego wyglądu, a druga połączona z marmurem i bielą dla większej elegancji.

KH Christova

Kolekcja Skyline — marmur i biel

kompaktowa kuchnia - biały design

błyszczące powierzchnie w małej kuchni

kuchnie kompaktowe - wielofunkcyjny design

nowoczesna kuchnia Snaidero – czerwień i stal dla ekstrawaganckiego wyglądu

kompaktowa kuchnia od Snaidero - czerwona i stal

Kolejne 100 pomysłów na kuchnię