Projektowanie wnętrz, kuchnia

Kolekcja Venere – nowoczesna kuchnia firmy Record Cucine

Kuchnia Venere firmy Record Cucine

Włoskie studio Record Cucine wykorzystuje wysokiej jakości materiały do ​​tworzenia kuchni dla nowoczesnych i tradycyjnych gospodarstw domowych. Venere jest jednym z ich popularnych nowoczesna kolekcja do projektowania kuchni, który reprezentuje styl i klasę. Dzięki czystym kształtom, błyszczącym powierzchniom i świeżej palecie kolorów, ich design obiecuje wprowadzić chłodną, ​​nowoczesną atmosferę do tej istotnej części salonu, w której przygotowujesz codzienne posiłki.

Modny projekt kuchni – wygodny i kompaktowy

nowoczesna kuchnia od Record Cucine

Nowoczesny projekt kuchni Venere można dostosować w różnych konfiguracjach do dowolnego miejsca w kuchni. Każdy z nich tworzy zakrzywioną część, która dodaje dynamiki całemu obrazowi i jest najważniejszą cechą projektu. Okrągły kształt zapewnia kompaktową i wygodną przestrzeń do przygotowywania posiłków bez irytujących ostrych krawędzi. Jest też swoboda poruszania się po wyspie i nie odcinanie komunikacji z resztą rodziny lub gośćmi podczas przygotowywania posiłku. Możesz swój nowoczesny projekt kuchni z ciągłym kształtem L, U lub osobną wersją z wolnostojącą wyspą. Kolekcja Venere została zaprojektowana tak, aby pasowała do każdej przestrzeni i zaspokoiła każdy wybredny gust.

Czerwona wersja Venere Kitchen

nowoczesny design kuchni - wersja czerwona

Regulowany nowoczesny projekt kuchni jest również bogaty w kolory. Posiada wykończenie na wysoki połysk w różnych nowoczesnych kolorach, które wyrażają różne nastroje. Dostępna jest wersja biała dla jasnego, świeżego wyglądu, czerwona i rubinowa dla większej ilości koloru i czerń dla silnego kontrastu. Wszystkie opcje są połączone ze stalową ramą i klamkami. To nowoczesny projekt kuchni dostępna również ze stalową umywalką i powierzchnią w różnych kolorach. Wreszcie w kuchni znajduje się minimalistyczny szklany stół ze stalową podstawą i zakrzywionym blatem, w duchu całej konstrukcji. Wszystkie te stylowe, nowoczesne cechy sprawiają, że kolekcja Venere jest idealnym wyborem dla dużej nowoczesnej rodziny, która lubi zarówno wyśmienitą kuchnię, jak i rozrywkę.

KH Christova

Konstrukcja w kształcie litery L od Venere Kitchen

czerwona kuchnia - nowoczesna kolekcja Venere

Kuchnia Venere dostępna również w kolorze czarnym

Venere Kollection - czarna wersja kuchenna

błyszczące powierzchnie i nowoczesny wygląd w projektowaniu kuchni

nowoczesna kuchnia - biała Venere w kształcie litery L

nowoczesna kuchnia w wersji stalowej

nowoczesny projekt kuchni od Cucine