Projektowanie wnętrz, kuchnia

Charakterystyczny projekt wnętrz miejskich w Toronto, Kanada

Urbanistyka wnętrz w Toronto - minimalistyczna kuchnia

Ten nowoczesny „blok kamienic” jest częścią nowej inwestycji w Toronto w Kanadzie. Wnętrze domu jest w środku stosunkowo skromne, ale jego projektowanie wnętrz miejskich jest niezwykle elegancki. Zaprojektowany przez Cecconi Simone z myślą o jak najlepszym wykorzystaniu skromnych proporcji, wnętrze tej miejskiej kamienicy jest wytworne i luksusowe. Projektant wyjaśnia, że ​​ten dom został zaprojektowany tak, aby pasował do miejskiego stylu życia. Nawet jeśli projekt z pozoru wygląda na prosty, w rzeczywistości kryje w sobie wiele złożonych funkcji.

Projektowanie wnętrz miejskich – minimalistyczna kuchnia

Urbanistyka wnętrz w Toronto - minimalistyczna kuchnia

Styl projektowania wnętrz miejskich jest w dużej mierze otwarta i obejmuje współczesne pragnienie swobody poruszania się. Różne obszary życia i pracy są łączone i natychmiast identyfikowane jako obszary o różnych funkcjach i nastrojach. W przestrzeni życiowej istnieją trzy wyraźnie rozpoznawalne obszary: do gotowania, jedzenia i mieszkania. Dynamiczne relacje między powierzchniami powstają dzięki doborowi użytych materiałów, tekstur i kolorów. Niektóre są matowe, a inne bardzo wypolerowane, niektóre odbijają światło, a inne są przezroczyste lub nieprzezroczyste. Jasne i ciemne są również używane do uzyskania dramatycznego efektu.

 „Klockowa kamienica” zaprojektowana przez Cecconi Simone

Nowoczesna kuchnia

Wewnątrz tego atrakcyjnego projektowanie wnętrz miejskich-Obszary, które muszą być bardziej zachęcające i intymne, utrzymane są w odcieniach ciemnego brązu, podczas gdy bardziej otwarte przestrzenie zyskują dzięki białemu lakierowi. Oświetlenie akcentujące LED w miejscach takich jak dębowe schody dodaje zainteresowania i głębi.

Projektowanie wnętrz miejskich przez Cecconi Simone

Nowoczesna kuchnia

Przestrzeń wewnętrzna jest zwarta, aby zapewnić, że urbanistyka wnętrz zachowuje swoją elegancję. Wiele mebli jest dodawanych w całym schemacie projektowania. Zapewnia to, że estetyczny wpływ integralności architektonicznej nie zostanie naruszony. Wszystko ma swój cel i miejsce. Drzwi przesuwne służą do ukrywania elementów, które przełamują harmonię schematu projektowego. Warstwy oświetlenia uwydatniają każdy obszar i dodają nastroju do różnych stref. Ten projekt został przedstawiony jako ujednolicona kompozycja i taka, w której eleganckie i eleganckie wnętrze powinno być tak doskonałe, jak pierwszego dnia.

minimalistyczna kuchnia

Biała wyspa kuchenna

Projektowanie wnętrz

Projektowanie mebli do jadalni

Projektowanie mebli do jadalni

Projekt salonu

Projekt salonu

przez Jaz

Cecconi Simone

Elegancki penthouse z tarasem na dachu – SoHo by SA-DA Architecture

Rustykalny i luksusowy apartament dwupoziomowy „Mrożona zima” Bo Design