Projektowanie wnętrz, kuchnia

3 modne pomysły na projekt kuchni autorstwa Armani Casa

Kuchnia-Armani-Casa-szkło-polerowane

Armani/Casa opracowała wyjątkową koncepcję w zakresie mebli kuchennych i wzornictwa. Przedstawiamy 3 modne pomysły na Projekt kuchni, które wyglądają elegancko, nowocześnie i stylowo. Ciepłe drewno i neutralna beżowa kolorystyka są obecnie nie tylko modne, ale także praktyczne i sprawiają, że każda kuchnia wygląda przytulnie i ciepło. Subtelne oświetlenie blatu kuchennego oraz sprytny dobór polerowanych powierzchni szafek kuchennych tworzy grę światła i cienia

Pomysły na projekt kuchni – neutralna kolorystyka i ciekawe oświetlenie

brązowo-beżowy-modny-kolor-schemat-kuchnia

Pierwszy  Projekt kuchni, Nazywany Warcabami, jest zaprojektowany w ciepłych, czekoladowych niuansach. Kanciaste kształty mebli mają swoje własne dzięki kwadratowym motywom. Jaśniejsze kolory kontrastują z ciemniejszymi meblami. Oświetlenie stanowi ładne akcenty na szafkach kuchennych. Wszystkie akcesoria schowane są w szufladach, sprzęt AGD jest tak zabudowany, aby było jak najwięcej wolnej przestrzeni do poruszania się. Elementy z polerowanego szkła nadają pomieszczeniu nowoczesny wygląd. Ten projekt kuchni nadaje się zarówno do dużych, jak i małych kuchni. Można go łatwo łączyć z jasną podłogą i jasnymi ścianami.

Pomysł na projekt kuchni autorstwa Armaniego – Bridge

nowoczesna drewniana wyspa kuchenna

Modułowa-kuchnia-szafa wnękowa-Armani-Casa

Most nazywa się drugim Projekt kuchni, który charakteryzuje się prostym kształtem i konstrukcją. Praktycznie zaprojektowana wyspa kuchenna jest dostępna z obu stron, dzięki czemu może służyć jako dziwna przegroda między kuchnią a jadalnią. Eleganckie krzesła bochemiczne i oświetlenie ścienne w jadalni ponownie tworzą przytulną atmosferę. Całe pomieszczenie wyznaczają drewniane meble. Wiele wbudowanych szafek kuchennych zapewnia wystarczająco dużo miejsca do przechowywania naczyń i sztućców.

Nowoczesna i elegancka – projekt kuchni Calyx

czarno-biało-błyszcząca-kuchnia

Ostatni projekt z kolekcji to Calyx. Nowoczesny Projekt kuchni  z Armani Casa  drastycznie różni się od pozostałych dwóch – czarno-białe meble wykonane z metalu i szkła wyglądają ultranowocześnie i stanowią ciekawą alternatywę dla każdego nowoczesnego mieszkania. Szklane elementy odzwierciedlają czarno-białe meble, tworząc ekscytującą grę kolorów, powierzchni i materiałów.

Abigail

nowoczesna-kuchnia-armani-brązowa

Nowoczesna wyspa kuchenna z wbudowanym oświetleniem LED

Kuchnia-wyspa-nowoczesny-kolor-Armani-Casa

Elegancka kuchnia modułowa z drewnianymi szafkami

nowoczesne akcesoria do szafek kuchennych

Luksusowa lada kuchenna i zlew ze stali nierdzewnej

Luksusowa kuchnia ze stali nierdzewnej

Nowoczesna minimalistyczna biała kuchnia

nowoczesna-minimalistyczna-kuchnia-Armani-Casa

Elegancka brązowa drewniana wyspa kuchenna – kuchnia panelowa

elegancka-brąz-drewno-kuchnia-wyspa-Armani

Wbudowana lodówka i szafki kuchenne

Wbudowana lodówka