Projektowanie wnętrz, kuchni, mebli

Luksusowy, nowoczesny projekt kuchni Boffi

biała strefa projektowania kuchni od Boffi

Przedstawiamy Państwu minimalistyczną, bardzo atrakcyjną luksusowa nowoczesna kuchnia zaprojektowana przez Boffi. W przypadku, gdy Twoja kuchnia wymaga remontu lub jesteś po prostu fanem eleganckich mebli kuchennych, te meble kuchenne będą dobrze komponować się z Twoim domem. Wzornictwo cechuje czystość, linie są w porządku, a kolorystyka – monochromatyczna, typowa dla ogólnie minimalistycznego designu. Luksusowy, nowoczesny design kuchni Boffi oferuje wspaniałe systemy w różnych wersjach.

Kolekcja Boffi – Xila – White Luxury Kitchen Design

biała nowoczesna kuchnia - Xila by Boffi

Co najważniejsze, są to nowe projekty, które na nowo patrzą na luksusowy nowoczesny projekt kuchni rzut, aby podkreślić piękno naturalnych materiałów. Wśród tej różnorodności produktów znajdziesz zarówno piękne powierzchnie drewniane, jak i te wykonane ze stali nierdzewnej czy kamienia. Wszystko to oferowane jest w różnych mocach, a nawet z zupełnie nowymi rozwiązaniami dla blatów kuchennych i jadalni. To luksusowa nowoczesna kuchnia Design by Boffi może zainspirować Cię również wieloma innymi pomysłami.

ON-OFF by Boffi – sprytny projekt kuchni

biała kuchnia otwarta on-off

biały luksusowy projekt kuchni on-off autorstwa Boffi

Akcesoria są nie mniej atrakcyjne, jak widać na poniższych zdjęciach, które są używane luksusowy nowoczesny projekt kuchni od wysoce funkcjonalnych rozwiązań do przechowywania Boffi, takich jak nowoczesne szuflady, regulowane półki z zamontowanymi światłami natynkowymi. Tutaj również można znaleźć okapy z innowacyjnymi, wentylowanymi z zewnątrz systemami, szafki ścienne z otwartą fasadą i inne wspaniałe detale nowoczesnego wyposażenia kuchennego, które mają stylowy wygląd i są dostępne w różnych wzorach..

Duemilaotto by Boffi – szkło, drewno i śnieżnobiałe powierzchnie

biały luksusowy projekt kuchni- Duemilaotto

To luksusowy nowoczesny projekt kuchni Boffi oferuje również nowe blaty wykonane z kamienia Serena, marmuru Carrara czy czarnego granitu. Wszystkie te sugestie są bardzo imponujące i nie rozczarują użytkowników. To wysokiej jakości produkty, które są idealnym wyposażeniem dla wszystkich fanów nowoczesnego designu kuchni.

CaseSystem 5.0 firmy Boffi – biały minimalistyczny design w kuchni

biały luksusowy projekt kuchni - CaseSystem5.0

Projekt kuchni „Aprile” autorstwa Boffi

biała kuchnia - Aprile by Boffi

Mini kuchnia od Boffi

Projekt mini kuchni autorstwa Boffi