Projektowanie i pielęgnacja ogrodu

Taras i architektura krajobrazu w domu na Brooklynie

projekt tarasu i ogrodu nowoczesna podniesiona ławka do łóżka drewniany szezlong

Chcielibyśmy pokazać Wam ciekawy ogród miejski w środku Brooklynu i pokazać, jak imponująca transformacja została przeprowadzona i osiągnięta w zaledwie kilku krokach. Projekt tarasu i ogrodu pochodzi od Lindsey Taylor. Zdziwisz się, co można zmienić dzięki nowej wykładzinie podłogowej oraz pięknym roślinom i meblom. Nowy ogród emanuje spokojem i jest idealnym miejscem na relaks.

Projektowanie tarasów i ogrodów – ogród wcześniej

projekt-tarasu-ogrodu-przed-zaprojektowanie-kostka-przebudowa-trawnika

Przy projektowaniu tarasu i ogrodu niewiele się zmieniło w kształcie małego ogródka. Zachowano nawet podwyższone łóżko. Jedyną różnicą jest zaokrąglony obszar, który ma teraz prosty kanciasty kształt. Nadaje to ogrodowi bardziej nowoczesny wygląd. Jako wykładzinę podłogową zastosowano Bluestone w kolorze szarym. Płytki mają również nowoczesny, prostokątny kształt i pokrywają również dawny trawnik. Ponieważ bambusowe ogrodzenie bardzo spodobało się właścicielom, nic się na nim nie zmieniło. Nawet zwietrzały wygląd został zachowany w projekcie tarasu i ogrodu, co nadaje ogrodowi pewnego uroku.

Projekt patio i ogrodów – Kamienica Brooklyn

projekt tarasów i ogrodów brooklyn-dom-projekt-balkon-skrzynki na kwiaty-graeser

Szary został również wybrany na stały stół jadalny. Do siedzenia służą ławki i nowoczesne taborety. Ciekawym elementem przyciągającym wzrok jest szezlong wykonany z surowego drewna, w skład którego wchodzi również stolik pomocniczy. To akcesorium pochodzi z wakacji właściciela domu. Praktyczną cechą, która została wzięta pod uwagę przy projektowaniu tarasu i ogrodu jest dodatkowe miejsce do siedzenia, które jest możliwe dzięki szerokiej ścianie podnoszonego łóżka.

Dom przed

projekt-tarasu-ogrodu-projekt-domu-przed-nowy-jorku-projekt-ściany-biały

Dekoracje zostały wykorzystane bardzo oszczędnie w projektowaniu tarasów i ogrodów. Taras zdobią tylko dwie donice o wyglądzie betonu i kilka skrzynek na kwiaty z włókna szklanego z chińskimi trzcinami. Jednym z powodów jest dość ograniczona przestrzeń. W zamian jednak cudownie bawiono się roślinami. Posadzono je w dziki sposób, przełamując prosty, nowoczesny styl patio. Rośliny obejmują dereń azjatycki, różę pnącą i różne krzewy. Ponadto wybrano projekt ogrodu, który wymaga minimalnego ogrodnictwa. Na środku wyłożonej kafelkami podłogi pozostawiono miejsce na kolejne małe łóżko. Zdobi go japońska kamelia, a także lawenda i bukszpan. To było jedno z życzeń klientów.

Projekt balkonu z drewnianymi płytkami

taras-ogród-projekt-balkon-pomysł-biały-krzesło-wire-optyka-poręcz-metalowa

Miejsce do siedzenia i drewniany płot

projekt tarasu i ogrodu ogrodzenie-bambus-płytki-bluestone-miejsce do siedzenia

Łóżko ogrodowe zintegrowane z ziemią

taras-ogrodnictwo-sadzenie-łóżko-pomysł-drzewo-ochrona-prywatności-deski-drewniane

Podniesione łóżko w ogrodzie

projekt tarasu i ogrodu łóżko na poddaszu-pomysł-siedzisko-rośliny-dzika-graeser

Projekt ogrodu z roślinami łatwymi w pielęgnacji

taras-ogród-projekt-zagon-drzewo-graeser-buesche-ogrodzenie

Zaprojektowane przez Lindsey Taylor.