Projektowanie domów wakacyjnych i hoteli

Wyjątkowy projekt pokoju hotelowego – nocleg w helikopterze

specjalny-projekt-pokoju-hotelowego-helikopter-łąka-szkocja

Prawdopodobnie istnieje wiele niezwykłych miejsc i ekscytujących alternatyw dla hoteli, w których można się zatrzymać. Trendem stało się teraz podróżowanie i spędzanie nocy lub dwóch w nietypowym miejscu. Nazywa się to „glampingiem”, co oznacza chłodniejszy kemping. Termin pochodzi z języka angielskiego. Skrót oznacza „kamping glamorous”, a to oznacza kemping z pewnym czynnikiem luksusu. Oferta takich nietypowych noclegów jest szczególnie duża w Wielkiej Brytanii i USA. Poniżej przedstawiamy wyjątkowy projekt pokoju hotelowego w Stirling w Szkocji.

specjalne-projektowanie-pokoju-hotelowego-helikopter-oświetlenie-łąka

Czy ktoś kiedykolwiek wyobrażał sobie spanie w nocy w helikopterze? Zespół z Mains Farm wymyślił wyjątkowy projekt pokoju hotelowego w wojskowym helikopterze Sea King ZA127. Ponadto miejsce, w którym znajduje się helikopter, jest dość nietypowe jak na wakacje, a mianowicie farma w Thornhill, Stirling w Szkocji. Jednak to właśnie w takim otoczeniu można uciec od zgiełku codzienności i doskonale zrelaksować się w tej spokojnej, świeżej, zielonej atmosferze.

specjalne-projektowanie-pokoju-hotelowego-helikopter-światło-oświetlenie

Z zewnątrz helikopter wygląda tak, jakby kilka minut temu wylądował na łące. Wnętrze przekonuje specjalną aranżacją pokoi hotelowych, w których można bardzo komfortowo spędzić noc. Kabina helikoptera wyposażona jest w minibar oraz dwa tapicerowane fotele. Możesz więc cieszyć się pięknym widokiem przez szklaną kopułę z lampką wina lub szampana w dłoni. Wewnątrz pomieszczenie zostało całkowicie przebudowane i prawie nie ma śladu po dawnym sprzęcie wojskowym. Wnętrze zaprojektowano w całości w jasnych kolorach, dzięki czemu jest niezwykle pozytywne i zachęcające. Ściany i sufit pokryte są drewnianymi listwami i pomalowane na biało. Jedynie wykładzina podłogowa w kolorze militarno-niebieskim budzi skojarzenia z dawnym przeznaczeniem pomieszczenia.

Projekt pokoju hotelowego -specjalny-helikopter-kabina-bar-okno

Dostępna przestrzeń jest zoptymalizowana i doskonale wyposażona w funkcjonalne i praktyczne meble do zabudowy. Jest mały aneks kuchenny ze wszystkim co potrzebne do przygotowania pysznego śniadania – lodówka, zlewozmywak, kuchenka elektryczna i mikrofala. Może potrzebne składniki są już w lodówce. Półki ścienne z naturalnego drewna i rośliny doniczkowe tworzą przytulną atmosferę. Specjalny pokój hotelowy oferuje łącznie 5 łóżek – podwójne łóżko i 3 dodatkowe łóżka, które są ułożone w kształcie litery U jako ławki w pomysłowy i oszczędzający miejsce sposób.

Projekt pokoju hotelowego -specjalny-helikopter-kuchnia-biały

Zapewniona jest również efektywność energetyczna i dobry klimat w pomieszczeniach. Wnętrze helikoptera jest całkowicie izolowane, a także pokryte drewnem. Dzięki temu latem w pokoju jest stosunkowo chłodno, a zimą ciepło. w Gospodarstwo główne możesz dowiedzieć się więcej o projekcie lub zarezerwować niezwykły pokój hotelowy na następne wakacje.

Projekt pokoju hotelowego -specjalne-helikopter-miejsca do spania-spania

pokój-hotelowy-projekt-helikopter-sypialnia

specjalny-projekt-pokojowy-hotelowy-helikopter-niebieski-przytulny