Projektowanie domów wakacyjnych i hoteli

Spędź noc w domku na drzewie: wyjątkowe wakacje na łonie natury

Spędź noc w domku na drzewie natura drewno architektura okno las zielony

Jeśli chcesz budzić się wyjątkowo na łonie natury i nie chcesz rezygnować z wysokiego komfortu i wygody miękkiego łóżka, możesz spędzić noc w dość luksusowy sposób w lesie, na przykład w designie domek na drzewie. Atelier LAVIT zaprojektowało domek na stuletnim dębie w lesie, który oferuje niezwykłe przeżycie: relaksujące noclegi w domku na drzewie. Origin Tree House to wyjątkowe zakwaterowanie we Francji, które można zarezerwować na jedną lub więcej nocy.

Noc na łonie natury: spędź noc w domku na drzewie

Spędź noc w domku na drzewie natura drewno architektura las

Dom na szczycie stuletniego dębu, z pięknym widokiem, do którego można dostać się tylko przez most linowy, można teraz zarezerwować na jedną lub więcej nocy i obudzić go szelest drzew i śpiew ptaków. The Origin Tree House we Francji to miejsce odpoczynku i relaksu, w którym nie musisz rezygnować z luksusu i komfortu jednocześnie. Jest to kabina, która oferuje widoki 360 stopni i wygodę w pełni wyposażonego pokoju hotelowego.

Spędź noc w domku na drzewie: Wynajmij domek na drzewie na jedną noc

Spędź noc w domku na drzewie natura most las architektura alternatywa holtel

Dzięki metodzie budowy i przewiewnej konstrukcji elewacji wykonanej z drewnianych listew, domek na drzewie Origin przypomina architektoniczne gniazdo zbudowane na trzydziestometrowym dębie. Można do niego dotrzeć tylko mostem linowym i na pewno poczujesz się trochę bliżej nieba. Oprócz fantastycznych widoków, doświadczenie dużej wysokości w środku natury również ma swoje znaczenie. Spędzanie nocy w domku na drzewie zdecydowanie nie jest dla osób przyziemnych.

Spędź noc w domku na drzewie natura architektura drewniana okno nowoczesne

Domek na drzewie jest całkowicie ocieplony i oferuje gościom wygodną sypialnię z niezależną łazienką. Z każdej strony znajduje się wielkoformatowe okno, które umożliwia natychmiastowy widok na las. Jednocześnie zadbano o prywatność, a ściany zewnętrzne tylko częściowo wykonano ze szkła. Romantyczny most linowy łączy domek z kolejnym drzewem, gdzie znajduje się strefa relaksu i strefa spa. Całkowicie otwarty taras na dachu rozciąga się bardzo wysoko w koronie drzewa na całym obszarze domku na drzewie. Możesz napić się porannej kawy lub wypić lampkę wina na świeżym powietrzu wieczorem.

zostań na noc domek na drzewie natura drewno architektura struktura most

W połączeniu z otaczającym naturalnym krajobrazem domek na drzewie jest całkowicie obłożony drewnem zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Meble są nowoczesne, proste i niezwykle funkcjonalne. Znajduje się w nim podwójne łóżko, szafa wnękowa z przesuwanymi drzwiami, mała część wypoczynkowa przed największym oknem panoramicznym i mała łazienka. Przesuwane drzwi tarasowe na środku domku na drzewie umożliwiają bliski kontakt z drzewem.

zostań na noc domek na drzewie natura drewniana fasada listwy architektura

zostań na noc domek na drzewie natura wnętrze sypialnia okładzina drewno

zostań na noc domek na drzewie natura wnętrze panorama widok z okna siedzenia

zostań na noc domek na drzewie natura wewnątrz na zewnątrz okno panorama drewno

zostań na noc domek na drzewie natura wnętrze panele drewniane łazienka umywalka

noc domek na drzewie natura drabina taras drewno

zostań na noc domek na drzewie natura taras widok las zieleń

* projekt autorstwa Atelier LAVIT