Projektowanie domów wakacyjnych i hoteli

Nowoczesna Finnhütte z fascynującym kształtem litery A i pięknym wnętrzem w Dorchester, New Jersey

nowoczesna weranda finnhütte fronty okienne spiczasty dach rama

W dzisiejszym poście chcielibyśmy zaprezentować Wam nowoczesną Finnhütte o nazwie „Local A-Frame”. Przytulny Finnhaus znajduje się w Dorchester w stanie New Jersey, w pobliżu rzeki Maurice. Miłośnicy sportu mogą tu uprawiać różne sporty, takie jak kajakarstwo czy spływy kajakowe. W zgodzie z naturą nowoczesna Finnhütte „Lokal A-Frame” to wyjątkowa oaza spokoju.

drewniana fasada schody spiczasty dach nowoczesny finnhütte

Jeśli spojrzysz na chatę z zewnątrz, od razu zauważysz trójkątną konstrukcję, która również nadaje domowi letniskowemu modną nazwę. Konstrukcja w kształcie litery A oszczędza ściany boczne pod okapami. Chociaż tego typu konstrukcja istnieje od wieków, takie budowle stały się popularne dopiero w latach 60. XX wieku.

salon strefa relaksu skórzana kanapa dywan okno przód nowoczesny finnhütte

Nowoczesna Finnhütte to miejsce, w którym można odpocząć i zrelaksować się na łonie natury. Został zaprojektowany w taki sposób, aby podróżni czuli się tu jak miejscowi. Chata zapewnia wystarczająco dużo prywatności na relaksujące dni na łonie natury. Posiada 3 sypialnie, 2 łazienki, kuchnię i salon. Dom wakacyjny może pomieścić do 8 osób. Duży front okienny oferuje cudownie piękny widok na las, dzięki czemu można spędzić wolny czas w zgodzie z otaczającą naturą.

fotel wykładzina podłogowa widok okno przód natura okładzina ścienna

Wnętrze jest eleganckie, przyjazne i nowoczesne. Część wypoczynkowa przed dużymi oknami urządzona jest w nowoczesnym skandynawskim stylu. Brązowa skórzana kanapa, dwa fotele w kolorze szarym i dwa stoliki kawowe umieszczone na puszystym, nowoczesnym dywanie zapewniają wygodne siedzenie dla kilku osób. Przytulnej atmosfery dodaje również drewniana boazeria na ścianach. Czarne stalowe ramy dużego frontu okiennego nadają wnętrzu elegancki i stylowy akcent.

nowoczesna drewniana boazeria finnhut dla mężczyzn

Nowoczesna Finnhütte jest również wyposażona w elegancką i nowoczesną kuchnię. Projekt kuchni pozwala uciec od stresującego życia w mieście, nie rezygnując z komfortu i stylu. Piękna kuchnia i jadalnia pod skośnymi sufitami są w pełni wyposażone w urządzenia elektryczne i różne przybory kuchenne. Długi stół z litego drewna i czarne lakierowane krzesła harmonijnie komponują się z resztą mebli. Drewniane schody prowadzą do części sypialnych, które są całkowicie wyłożone drewnem i oferują idealne, przytulne miejsce na odpoczynek.

nowoczesne wnętrze finnhaus kuchnia jadalnia schody drewniane

kuchnia jadalnia nowoczesne krzesła stołowe finnhut wiszące lampy

wnętrze nowoczesne finnhütte spiczaste schody dachowe boazeria z drewna

architektura nowoczesne naczynia kuchenne finnhütte

naczynia kuchenne przyprawy do przechowywania nowoczesne finnhütte

naczynia kuchenne przytulna atmosfera finnhütte

drewniana boazeria wnętrze nowoczesna sypialnia finnhut szatnia

nowoczesna finnhütte w nocy oświetlenie ognista czerwień

krzesła kominkowe natura klika wieczór rama nowoczesny finnhütte

leśne krzesła kominek człowiek pies oświetlenie lokalne rama dom wakacyjny

Maurice brzeg rzeki wypoczynek relaks widok natura