Projektowanie domów wakacyjnych i hoteli

Najpiękniejsze miejsca wakacyjne na wiosnę – ogród Keukenhof

wakacyjne miejsca na wiosnę w Holandii tulipany pomarańczowe

Zima wreszcie się skończyła i możemy cieszyć się pierwszymi ciepłymi promieniami słońca. Sprawdź tę sugestię na jedną z najpiękniejszych Miejsca na wakacje na wiosnę, które możesz odwiedzić. Co może być bardziej odpowiednie na wiosnę niż kwiaty – dużo kwiatów. Ogród Keukenhof pod Amsterdamem to jeden z najczęściej fotografowanych ogrodów na świecie. Kiedy wejdziesz do ogrodu botanicznego, poczujesz się jak w kwiatowym raju.

Wakacje na wiosnę – historia ogrodu Keukenhof

miejsca na wakacje wiosna w Holandii ogród botaniczny

Park został założony w 1949 roku przez majora de Lisse. Współpracował z różnymi ekspertami w dziedzinie ogrodnictwa, aby wprowadzić ten wspaniały pomysł w życie. Obecnie ogród zawiera ponad 9 milionów roślin, w tym różne hybrydowe gatunki tulipanów, których nie można zobaczyć nigdzie indziej. Ten jedyny w swoim rodzaju ogród botaniczny to jeden z najlepszych pomysłów na Miejsca na wakacje na wiosnę.

Wiosenne wakacje dla miłośników kwiatów – ogród Keukenhof

miejsca na wakacje wiosna w Holandii kwiaty sposób

Jednak nie można cieszyć się różnymi rodzajami tulipanów przez cały rok. Ogród czynny jest tylko od początku marca do końca maja. Dlatego należy starannie zaplanować wiosenne wakacje, aby nie przegapić godziny otwarcia. Ze względu na stosunkowo krótki okres otwarcia, właśnie w tym czasie przyjeżdża niewiarygodna liczba turystów. Przygotuj się na bardzo odwiedzane miejsce. Tutaj możesz cieszyć się licznymi rodzajami kwiatów, wspaniałymi kolorami i wspaniałymi naturalnymi krajobrazami. Żaden z Miejsca na wakacje na wiosnę jest tak samo odpowiedni dla miłośników kwiatów jak ogród Keukenhof w Holandii.

miejsca na wakacje na wiosnę w Holandii paski niebiesko-białe

wakacyjne miejsca na wiosnę w Holandii paw biały

miejsca na wakacje na wiosnę w Holandii ogród keukenhof

destynacje wakacyjne wiosna w Holandii geometryczne kształty  destynacje wakacyjne wiosna w holandii różne rodzaje kwiatów

miejsca na wakacje wiosna w Holandii kolorowy krajobraz

miejsca na wakacje wiosna w Holandii relaks nad rzeką