Projektowanie domów wakacyjnych i hoteli

Igloo Hotel w Finlandii obiecuje niezapomniane ferie zimowe

Igloo Hotel Finlandia Zorza polarna

Dla wszystkich pasjonatów, którzy szczególnie lubią sporty zimowe i chcą je połączyć z niezwykłymi wakacjami – oto ciekawa propozycja z Finlandii – Hotel Igloo w środku lasu.

Igloo Hotel w Finlandii – przytulność i przygoda

Hotel Finlandia-Igloo Forest

Nowoczesny Hotel Igloo w Finlandii znajduje się w środku lasu, w miejscu popularnym wśród narciarzy. Igloo nie były wykonane z lodu, ale ze specjalnego szkła. Dzięki innowacyjnemu materiałowi powierzchnia igloo zawsze pozostaje ciepła – w ten sposób szyba nigdy nie zwilża – a wieczorem i w nocy możesz cieszyć się gwiazdami i zorzą polarną. Kampus składa się z kilku igloo i głównego budynku, w którym miłośnicy przyrody mogą korzystać z sauny. W samym igloo niczego nie brakuje – zaplecze sanitarne/wc oraz komfortowo ogrzany pokój pomieszczą gości.

igloo Hotel w Finlandii – ciesz się zorzą polarną

Szklane igloo z widokiem na zorzę polarną

Z każdego pokoju w niezwykłym Hotel Igloo możesz cieszyć się niepowtarzalnym wyglądem – zorzą polarną. Zorza polarna, znana również jako Aurora Borealis, jest jednym z 7 cudów świata i najlepiej widać ją w miesiącach zimowych. Zorza polarna jest widoczna od kilku sekund do 2 minut i nigdy nie ma gwarancji, że się pojawi. Hotel ma wbudowany system alarmowy dla swoich gości, dzięki czemu nie przegapisz imprezy. W ten sposób możesz podziwiać dziką przyrodę, nie rezygnując z komfortu. Hotel nazywa się Kakslauttanen i posiada Snow Bar, dom ze śniegu, który co roku jest nowo budowany. Dobre jedzenie zapewnia restauracja. Dla wszystkich, którzy lubią przygodę, oprócz iglo ze szkła, oferowane są również iglo z lodu na noclegi.

Igloo z sauną w środku lasu

Deska snowboardowa Igloo Finland Snow Vacation

Igloo Hotel – kampus dla fanów snowboardu

Finlandia Hotel Sauna Kampus

Igloo wykonane ze specjalnego szkła termicznego

Hotel Igloo Finlandia

Zorza polarna w Finlandii

Aurora borealis noc Finlandia zdjęcia

Zorza polarna w Finlandii – widok z hotelu Igloo

Zorza polarna igloo w Finlandii