Projektowanie domów wakacyjnych i hoteli

Boutique Hotel w Windhoek w Namibii to idealne miejsce na wakacje?

Butik inspirujące oryginalne pomysły dekoracji wnętrz

Ten Hotel butikowy znajduje się w Windhoek, Namibia. Wnętrze charakteryzują elementy ziemskie, które nadają budynkowi autentyczny wygląd.

Butikowy hotel zachwyca kreatywnymi pomysłami projektowymi

Butikowe siedem willi tonie małe leżaki przy basenie

Aranżacja tego wnętrza Hotel butikowy opiera się na drewnie i kamieniu oraz ich idealnym połączeniu. Drobne i grube, nieprzetworzone powierzchnie i detale tworzą wyjątkową wizję. Ta przystań, która uosabia szykowny komfort, oferuje intymną atmosferę. Nowoczesny i stylowy a jednocześnie taki przytulny i przytulny! Modne akcenty w umeblowaniu stanowią ciekawy kontrast z ciepłym sercem i autentyczną afrykańską atmosferą hotelu. Wzrok wszystkich gości przyciągają gładkie, giętkie linie organicznej struktury, dominujące naturalne elementy wyposażenia i cały przyjazny dla środowiska sprzęt. Indywidualna usługa jest dostępna dla gościa o każdej porze. Niebiańskie schronienie, w którym można się wycofać, aby odciąć się od zgiełku codzienności wielkiego miasta. Wystrój wnętrz pozwala na prawdziwy relaks, otaczając wczasowiczów dużą ilością naturalnej estetyki.

Butikowy hotel w Namibi rozpieszcza zmysły

Taras Boutique Design gładkie, gładkie linie pomysłów na strukturę

Architektura i design tego Hotel butikowy w Windhoek silnie oddziałuje idea prostoty i elegancji. Każde mieszkanie ma swoje indywidualne umeblowanie, a co za tym idzie swój niepowtarzalny wygląd. Każdy z nich odzwierciedla różne regiony Namibii. Duże łoże wypoczynkowe, przytulny kominek i jadalnia na kameralne posiłki to tylko niektóre z wielu luksusowych udogodnień budynku. Lokalizacja pozwala na wspaniały widok na góry. Wnętrze otwiera się na zewnątrz szerokimi szklanymi drzwiami. Niektóre apartamenty wyposażone są również w prywatne małe baseny. Nowoczesne technologie oraz wypełnione mini-bary i wspaniała kolekcja win pierwszej klasy zapewniają jeszcze większy komfort i dobre samopoczucie. W eleganckiej restauracji goście mogą skosztować pysznych dań sezonowych. Idealny hotel na wypoczynek. Miejsce, w którym bez wahania można oczarować urokiem egzotycznego piękna.

Butikowy projekt prywatny jedz odpocznij ciekawą dekorację

Butikowy hotelowy balkon świeże kolory widok na góry

Butikowa sypialnia siedem elementów dekoracji w stylu afrykańskim

Butikowe wnętrze ziemskie elementy sypialnia indywidualnie urządzone

sypialnia przestronna ciekawe wzornictwo oświetlenie wnętrza innowacyjne

piękne, nowoczesne kolory, jednocześnie nowoczesne i autentyczne

elementy ogromna sypialnia przestronne duże łóżko dwójka

drewniane lustro okrągłe ciekawy rysunek wnętrza łazienki

żyrandol łazienka prysznic elegancki kształt biały luksus

Wanna łazienkowa autentyczne drewniane oświetlenie rolek z kamienia

Butikowy kolor powierzchni ognia w hotelu butikowym w kolorze pomarańczowym?

Butikowy hotelowy salon z drewnianymi elementami ziemski stolik       Butikowy hotel latarnie przy basenie leżaki kamień?      drzewo latarnie kamienny taras ciemne jasne światła wpuszczane

Boutique Hotel oświetlona ławka do sadzenia ładny spokój?

Boutique Hotel Wundhuk Namibia pomysły na projekt lokalizacji?