projekt

Załóż akwarium – nieodparty pomysł na dekorację Twojego wnętrza

Pomysły na ogrody zimowe życie wodne

A Załóż akwarium może być ciężką pracą, ale co, jeśli używasz akwarium jako dekoracji domu. Ten super elegancki pomysł na dekorację Twojego wnętrza jest dobry zarówno do prywatnych rezydencji, jak i do hotelowego lobby lub baru.W Japonii termin aquascaping był używany jako synonim awangardowej i ekscentrycznej dekoracji

Załóż akwarium i użyj go jako dekoracji w salonie – pomysł Takashi Amano

Załóż duże akwarium

Takashi Amano jest wiodącym projektantem w Azji specjalizującym się w aquascapingu –  Załóż akwarium zatrudniony. Jego inspirujące koncepcje odzwierciedlają popularność jego firmy. To jest w jego portfolio Aqua design Amano Studio oferuje fascynującą kolekcję kilku niezwykłych projektów do aquascapingu. Przyciągają uwagę wszystkich i pasują do różnych wnętrz – od dynamicznego wyposażenia wnętrz po minimalistyczny wystrój wnętrz, który pilnie potrzebuje świeżych pomysłów na dekorację.

Załóż akwarium – stylowe pomysły na dekorację swojego domu

styl śródziemnomorski

Pomysły Takashi Amano to niesamowicie piękne połączenie pięknych roślin, naturalnych elementów i innowacyjnej technologii. Załóż akwarium Dla utalentowanego projektanta to przede wszystkim holistyczna kompozycja dekoracji, która współgra z resztą wyposażenia. Futurystyczne i trochę prymitywne, z wielkim urokiem – tak można opisać swoje projekty. Świat w jego akwarium to cały ekosystem, biosfera zbudowana z kamieni i egzotycznych roślin wodnych, ryb z basenu Morza Śródziemnego i złotego piasku na dnie akwarium.

Załóż akwarium – holistyczny ekosystem

Pokój dzienny ryb akwariowych

Zainspirowany duńskim designem ogrodów, sztuką japońską i koncepcją Iwagumi, pomysłami na aquascaping Takaschi Amano postępuj zgodnie z przyjazną dla środowiska strategią i odkryj dziką przyrodę i jej tajemnice. Nowoczesna technologia i metody z biologii są umiejętnie połączone z popularnymi pomysłami na projektowanie ogrodów Wabi Sabi. Więc jest Załóż akwarium stać się prawdziwą formą sztuki.

Załóż akwarium i połącz je z wnętrzem

egzotyczne akwarium rybne

Niewątpliwie świat pod wodą wygląda tajemniczo i ekscytująco – to napięcie i tajemnica są podstawą projektów Takashi Amano. Jego akwaria doskonale sprawdzą się w każdym salonie iz powodzeniem zastąpią doniczki, palmy i pozostałą roślinność w pomieszczeniu.

Abigail

Założenie akwarium – pomysł z Japonii

Akwarium w stylu japońskim

Akwarium z roślinami wodnymi

Akwarium śródziemnomorskiego życia wodnego

Akwarium z egzotycznymi rybami

Akwarium wystrój ryb

Ciekawy pomysł na dekorację z akwarium

zielone akwarium roślin wodnych

Zaprojektowany przez Takashi Amano

Pomysł na dekorację akwarium w salonie

Odświeżające pomysły na dekoracje z naturą

dekoracja roślin zielonych

Pomysł na ogród zimowy

Japoński projekt ogrodu

Takashi Amano i duże akwarium

zielone akwarium

Zintegruj 100 projektów pomysłów akwariowych na ścianie lub w salonie