projekt

Wykonana z metalu krata w kształcie liścia zapewnia świeży styl

Metalowe wsparcie wspinaczkowe w kształcie liścia projekt rośliny pnące nowoczesne wnętrze

Zwłaszcza mieszkańcy dużych miast tęsknią za roślinami i naturą i starają się sprowadzić przynajmniej ich część do domu. Projektanci i architekci zajmują się również tematem zazieleniania w środowiskach miejskich. Opracowują koncepcje i projekty, które atrakcyjniej prezentują rośliny domowe we wnętrzu i sprawiają, że przyciągają wzrok. Taki jest cel projektantki Helen Kontouris i zaprojektowała imponującą kolekcję kratek wykonanych z metalu z wzorem w kształcie liścia. W ten sposób natura zostaje zaproszona do domu w szczególnie atrakcyjny sposób.

Metalowa krata w kształcie liścia zaprasza naturę do Twojego domu

Krata wykonana z metalu w kształcie liścia pnącza nowoczesnej zieleni

Helen Kontouris zaprojektował w swojej kolekcji łącznie 4 metalowe modele podpór wspinaczkowych. Z jednej strony umożliwiają one gatunkowy wzrost roślin pnących w górę, az drugiej zapewniają wystarczająco duży pojemnik, w którym roślina może się rozwijać. Doniczka i pomoc do wspinaczki działają jako całość i dlatego idealnie nadają się do użytku w pomieszczeniach. Ponadto niezwykła krata wyróżnia się nie tylko praktycznym zastosowaniem, ale także nowoczesnym designem. Kształt przypominający liść podpórki do wspinania sprawia, że ​​wygląda ona bardzo „naturalnie”.

Trellis z aluminium autorstwa Helen Kontouris

Krata wykonana z metalu, w kształcie liścia, aluminium malowanego proszkowo

Metalowa pomoc do wspinaczki w rzeczywistości składa się z malowanego proszkowo aluminium i jest dostępna w czterech wersjach i trzech kolorach: czarnym, ciemnozielonym i ciemnoczerwonym. Trzy z czterech modeli charakteryzują się charakterystycznym kształtem liścia, który interpretowany jest na trzy różne sposoby – owalny, prostokątny i pięciokątny. Ze względu na swoje rozmiary, czwarty wariant bardziej nadaje się jako zielona parawan lub zielona ścianka działowa na balkon, taras lub ogród zimowy.

Krata wykonana z nowoczesnych pnączy w kształcie metalowych liści

Różne aluminiowe pomoce do wspinania można umieszczać indywidualnie we wnętrzu lub łączyć ze sobą. Ze względu na ten sam rozmiar i podobny język projektowania, nawet wszystkie trzy wersje prezentują się niezwykle harmonijnie, gdy zostaną umieszczone obok siebie. Jeśli chcesz stworzyć większą różnorodność we wnętrzu, możesz oczywiście poeksperymentować z kilkoma. Przede wszystkim gwarantowany jest świeży, przyciągający wzrok.

pomoc do wspinaczki metalowy kształt liścia projekt rośliny pnące zazielenienie wnętrza

pomoc wspinaczkowa metalowy kształt liścia projekt pnącza owalne wnętrze pomoc do wspinaczki metalowy kształt liścia projekt rośliny pnące czarne zazielenienie

pomoc do wspinaczki metalowy kształt liścia rośliny pnące malowane proszkowo na czarno aluminium pomoc wspinaczkowa metalowa krata projekt rośliny pnące aluminium czarny pomoc do wspinaczki metalowa krata projekt rośliny pnące czarne aluminium