projekt

Sztuka współczesna oferuje niezwykłe pomysły na dekoracje z drewnianymi posągami

projekt wystawy sztuki współczesnej

Sztuka współczesna została na nowo zdefiniowana przez utalentowanego projektanta Brenta Combera. Umiejętnie połączył elementy dekoracyjne, meble i sztukę kreatywną na wyjątkowej wystawie w Vancouver w Kanadzie. W tym artykule przedstawiamy zbiór jego najbardziej imponujących prac.

Nowa definicja sztuki współczesnej – wystawa w Kanadzie kreatywna piłka do dekoracji ogrodu

Urodzony w Kanadzie Brent Comber zawsze znajdował inspirację we własnej historii i życiu. Związek z naturą zawsze miał szczególne miejsce w jego sercu – nieprzypadkowo więc po raz pierwszy pracował w firmie zajmującej się architekturą krajobrazu. Twórcze aspekty projektowania ogrodów i możliwość pracy z naturalnymi materiałami, takimi jak kamień, drewno i ziemia, a także hobby rzemieślnicze zainspirowały go do jego dzieł sztuki. Najpierw wykonał swoje dzieła sztuki z kawałków drewna, które zebrał na różnych budowach w Vancouver. Następnie znalazł również inne przyjazne dla środowiska źródła materiału drzewnego. Projektant szczególnie upodobał sobie drewno surowe – wykorzystuje jego pęknięcia i spękania i tworzy na nich dzieła sztuki, które można wykorzystać również jako elementy dekoracyjne w domu i ogrodzie. Autentyczny kolor drewna ma dla artysty szczególną atrakcję – i on to docenia. Jego Sztuka współczesna charakteryzuje się wyraźnymi, naturalnymi liniami oraz pomysłowym połączeniem drewna i światła.

Sztuka współczesna dla Twojego domu i ogrodu

Dekoracja ścienna nowoczesna wystawa sztuki Vancouver

ten Sztuka współczesna łączy życie w wielkim mieście z naturą i akcentuje wnętrza. Artysta wykorzystał drewno do wykonania mebli takich jak stoły, krzesła, ławki, a nawet wanny oraz zaprojektował i zbudował dekoracje na ścianę czy ogród. Jego instalacje wykonane z drewna i światła przyciągają wzrok i są doskonałym przykładem tego, jak tradycja i nowoczesność mogą ze sobą współgrać. Podsumowaliśmy dla Ciebie najciekawsze dzieła sztuki z jego ostatniej kolekcji i postaramy się dać przegląd kreatywnych projektów.

Pomysły na dekorację drewna na wystawę sztuki

Wystawa oświetlenia artystycznego drewna

Wystawa mebli drewnianych

Pomysły na projekty kulek drewnianych

Projekt oświetlenia kuli drewnianej

Pomysły na wystawę bali drewnianych

Dekoracja ogrodowa z drewnianymi figurami

Wystawa sztuki współczesnej na ławce drewnianej

Art Canada Wystawa Projektów Drewna

Figurki ogrodowe drewno-sztuka współczesna

pomysł na rustykalną dekorację z drewna

nowoczesne dzieła sztuki z drewna,

nowoczesna sztuka wanny z drewna

Wystawa drzew drewnianych

wystawa autorska nowoczesnych figur drewnianych