projekt

Sztuka ikebany i system akweduktów kształtują nowoczesne donice

System akweduktów evan Gant plastikowe sadzarki

Jeśli uważasz, że ogrodnictwo jest nudne, zmienisz zdanie, gdy zrobisz to piękne, nowoczesne donice zobaczyć. Donice inspirowane są dwoma różnymi pomysłami – jednym z starożytnej japońskiej ikebany, a drugi z wykorzystaniem systemu akweduktów z czasów starożytnych. Oba projekty są prawdziwymi dziełami sztuki i były pokazywane na najbardziej prestiżowych wystawach designu.

Nowoczesne donice – System akweduktów autorstwa Evana Gant

pomysł na projekt systemu akweduktów sadzarek Evan Gant

Ten mini system akweduktów modułowych donic został zaprojektowany przez Evana Ganta. To ciekawa kolekcja mini donic, która pozwala na wiele różnych konfiguracji. Jak widać, woda przepływa rurami biegnącymi od jednego nocnika do drugiego, aby podlać roślinę do samego końca.

Szkic systemu akweduktów evan Gant Design Planters

Oczywiście w tych doniczkach nie można wyhodować dużej rośliny, tylko sukulenty i małe rośliny, które wymagają niewielkiej ilości gleby i są łatwe w pielęgnacji. System można kupić w cenie 75 USD, co jest bardzo dużo, biorąc pod uwagę niewielki rozmiar donicy.

Fajka wodna Rzymian w domu

mini akwedukt nowoczesne donice evan gant design

Mini akwedukt z tworzywa sztucznego

Sadzarka akweduktowa evan Gant design modułowa plastikowa sadzarka

piękny design na okno kuchenne

System mini sadzarek akweduktowych evan Gant design

Nowoczesne donice – miski Ikebana od Hanny Kruse

Miski ikebana zaprojektuj kompozycje kwiatowe TokoNama

Nazwa mówi sama za siebie, prawda? Puchar Soe i Toko & Miski Noma Ikebana to kolekcja Hanna Kruse. Projektantka zainspirowała się piękną sztuką Ikebany do układania kwiatów. Eleganckie elementy wykonane są z drutu ceramicznego, stalowego i miedzianego i starają się ucieleśnić starożytną japońską tradycję. Miseczki i miseczki zapewniają elastyczne podparcie dla roślin i kwiatów bez trzymania ich mocno w ziemi. Ta kolekcja została zaprezentowana podczas corocznego Salone Internazionale del Mobile w Mediolanie.

 Toko & Miski Nama Ikebana

TokoNama Ikebana Pomysł na projekt misek kompozycja kwiatowa TokoNama ikebana miski pomysł na kompozycje kwiatowe

Kolekcja kubków SoeSoe Cups Hanna Kruse inspirowana ikebaną kwiatową inspiracją nowoczesne donice Sztuka Ikebany inspiruje Hannę Kruse