projekt

Rzeźba szkieletu smoka wykonana w Anglii z okazji Gry o Tron

Smocze wybrzeże anglia ocean plaża bajkowy świat

Populacja w Kornwalii i okolicach ma ogromne jutro Szkielet smoka znaleziony na wybrzeżu jurajskim. Rzeźba została zainspirowana popularnym serialem telewizyjnym Gra o Tron. Miejsce wystawy również nie jest przypadkiem – Wybrzeże Jurajskie w Anglii to popularne miejsce, w którym odnaleziono wiele skamieniałości dinozaurów.

Szkielet smoka – nowoczesna rzeźba na angielskim wybrzeżu

znalazł nowoczesną rzeźbę w Anglii

Wybrzeże w pobliżu miasta Kornwalia w Anglii od dawna stało się popularne – znaleziono tam wiele skamieniałości dinozaurów. Na miejsce ekspozycji tej nowoczesnej rzeźby wybrano tajemniczą plażę, często pokrytą mgłą. Z Szkielet smoka ma ponad 3 metry wysokości – jak londyński autobus i 12 metrów długości. Zespół projektantów zaprojektował i wyprodukował rzeźbę w ciągu dwóch miesięcy. Przygotowanie projektu zajęło dużo czasu – celem było stworzenie pomysłowego i realistycznego szkieletu smoka. Instalacja jest częścią cyklu wystaw miejskich ze skamieniałościami – m.in. posąg T-Rexa w Paryżu.

Szkielet smoka inspirowany serialem HBO Gra o Tron

Szkielet smoka wybrzeża sztuki miejskiej

Mistyczna istota z bajek i legend niedawno zyskała nowe życie dzięki udanemu serialowi telewizyjnemu z USA – Game of Thrones. Instalacja została zainspirowana opowieściami i zaprojektowana jako reklama trzeciego sezonu. Ciekawe, że smoki zmieniają swoją rolę w różnych opowieściach ludowych. Czasami czuli się jako pomocnicy i obrońcy, czasami jako czyste zło, odgrywają w serialu szczególną rolę. Czy latawce mogą być całkowicie kontrolowane przez Khaleesi, czy też mają własną wolę, a sytuacja się zmienia – pozostaje niejasne. Z niecierpliwością czekamy na kolejny sezon!

Latawiec ma ponad 3 metry wysokości i 12 metrów długości

Gipsowa głowa smoka Gra o tron

Szkielet wygląda jak prawdziwy

Wybrzeże anglii zęby sztuka współczesna

Zespół projektantów pracował nad projektem przez 2 miesiące

Game of Thrones Coast Cornwall Anglia

Istota mityczna

Promocja gry o tron ​​na wybrzeżu Anglii