projekt

Porcelanowa filiżanka do kawy utrzymuje ciepło w dłoniach w zimie

Filiżanka kawy pomysł na porcelanę biały kolor ciepłe dłonie

Nowoczesny Porcelanowy kubek do kawy utrzymuje ciepło w dłonie – tak naprawdę możesz cieszyć się gorącymi napojami zimą! Projekt włoskiej Sabriny Fossi jest dla każdego, kto z trudem mierzy się z zimnem.

Nowoczesna porcelanowa filiżanka do kawy – tak delektujesz się kawą!

Pomysł na zielone porcelanowe gorące napoje

ten Porcelanowy kubek do kawy nadaje się szczególnie do herbaty i kawy i zapewnia przyjemny początek dnia. Ergonomiczny uchwyt idealnie leży w dłoni. Niezwykły kształt utrzymuje ciepło zarówno napoju, jak i dłoni. Możesz więc usiąść wygodnie na balkonie lub tarasie i cieszyć się gorącą czekoladą. Albo spraw, by Twoi współpracownicy w biurze byli zazdrośni! Miłośnicy sportów zimowych z pewnością docenią filiżankę – więc każdy może ogrzać się herbatą po nartach. Filiżanki do kawy są robione przez wykwalifikowanych rzemieślników z małego miasteczka Montelupo we Włoszech. Region, położony niedaleko Florencji, jest najbardziej znany z ceramiki. Kubki dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych – neutralnej szarości i żywej zieleni.

Porcelanowy kubek do kawy – kreatywny pomysł z Włoch

trzymaj filiżankę herbaty ciepły napój porcelanowy biały kolor

Włoski projektant Sabrina Fossi lubi bawić się kształtem tradycyjnych akcesoriów domowych i zawsze prezentuje nowe, ciekawe projekty. Minimalistyczne linie charakteryzują projekty i nadają pomieszczeniu ponadczasowego uroku. Perfekcyjne wykończenie w szczegółach dodaje konceptu. Dzięki temu ich projekty są wysoko cenione przez liczne magazyny. Rosnąca popularność ich produktów zarówno w rodzimych Włoszech, jak i w całej Europie doprowadziła do powstania firmy we wrześniu 2011 r..

Ręcznie robiony kubek porcelanowy w kolorze zielonym

Porcelanowy włoski design oryginalny pomysł ciepłe dłonie

Filiżanka do kawy ma oryginalny design, a jednocześnie jest bardzo praktyczna

Kubek porcelanowy z filiżanką herbaty, który wygodnie podaje kawę?

Rozgrzej ręce – ten kubek do kawy Ci w tym pomoże

oryginalny design Włochy utrzymuje ręce w cieple

Filiżanki do kawy oferowane są w dwóch kolorach – zielonym i szarym

Kubek ceramiczny Włochy ręcznie robiony piękny zielony kolor