projekt

Plac zabaw dla dzieci o ciekawym designie – domek na drzewie na nowo

Plac zabaw dla dzieci visiondivision budowa domków na drzewie

Ten Plac zabaw dla dzieci został w pewien sposób opracowany przez Visiondivision & Park Przyrody jest zbudowany w stanie Indiana i jest w całości wykonany z topoli o wysokości 10 stóp. Najciekawsze w tym projekcie, zwanym „pałeczkiem do rąbania”, jest to, że nie tylko pień tworzy poziome belki konstrukcji, ale także dosłownie nic nie zostało z drzewa do zmarnowania. Kora była deską, kawałki drewna były podporą konstrukcyjną, krzesła, stoły, huśtawki, nawet syrop z kory był wydobywany i sprzedawany w kiosku.

Projekt placu zabaw dla dzieci – Chop Stick

Plac zabaw dla dzieci huśtawki z podziałem na kotlety

Architekci, którzy uszlachetnili to drzewo na plac zabaw dla dzieci o ciekawym designie, zainspirowali się etosem „delikatności” z naturą. Projekt stara się jak najdelikatniej zaczerpnąć coś z natury. Projekt opiera się na uniwersalnym założeniu, że trzeba coś poświęcić, aby stworzyć coś nowego. Każdy produkt jest połączeniem różnych części natury, czy to telefon komórkowy, samochód, kamienna podłoga czy drewniana deska.

Plac zabaw dla dzieci o konstrukcji drewnianej

Plac zabaw dla dzieci, konstrukcja drewniana, huśtawki ekologiczne

Topola znana jest jako drewno liściaste ze względu na swoje piękno, przyzwoity rozmiar i dobre właściwości. Celem było wykorzystanie tego, co najlepsze z tego konkretnego okazu, do stworzenia jednego z najwspanialszych dzieł sztuki w parku. Wiele dzieci w wieku szkolnym odwiedza park, więc zdecydowali się na plac zabaw dla dzieci z huśtawkami. Sprasowane liście i kwiaty zdjęte z drzewa zdobią frontowe okno kiosku. Syrop z kory drzewa sprzedawany jest w kiosku. Całość wygląda bardzo realistycznie, blisko natury i przyjazna środowisku.

Park Naturalny w Indianie, USAPlac zabaw dla dzieci topola indiana park przyrodyPlac zabaw dla dzieci z huśtawkamiPlac zabaw dla dzieci kiosk z huśtawkąLampy w koronie drzewaPlac zabaw dla dzieci lampki do kotletów na wierzchołku drzewaw kioskupark przyrody w indiana projektowanie wnętrz kioskuProces ścinania drzewaodciąć drzewo procesy podział wizji budowyPodział wizji OdciskProjekt wizyjny na plac zabaw dla dzieciSchematy i plany procesu budowlanegoprocesy diagramu podziału wizji Plan projektu kotleta na plac zabaw dla dzieci topola indiana naturalny parkDrewniane urządzenia do zabaw naśladują naturę – Vail Nests by Tres Birds