projekt

Nowoczesny zegar dziadka „Soft” Kiki van Eijk – ceramiczny dodatek do domu

Nowoczesny zegar dziadka ceramiczna optyka złota, oryginalny kształt

Kto nie zawsze szuka idealnej dekoracji do własnego domu? W końcu dekoracje nie tylko dodają wnętrzu stylowego charakteru, ale też znacznie bardziej przytulnie. Ale dekoracja jest tym lepsza, jeśli ma również praktyczną funkcję. W tym artykule chcielibyśmy przedstawić Państwu jeden z nich. Jest to atrakcyjny i ekstrawagancki nowoczesny zegar dziadkowy, który zachwyca swoim wyjątkowym wyglądem.

Nowoczesny zegar dziadka z subtelnymi fałdami

Zegary według projektu moooi Zegar dziadka-Soft Kiki Van Eijk

Przedstawiamy Państwu zegar ceramiczny o miękkim, płynącym kształcie – „Soft” to projekt Kiki van Eijk dla marki Moooi. ten nowoczesny zegar dziadka daje wrażenie przykrycia miękką tkaniną. Ciekawy jest również sposób wykonania zegarka. „Soft” został po raz pierwszy uszyty ręcznie przez van Eijka. Z tego prototypu tkaniny wykonano następnie unikalne formy odlewnicze. Oryginalne fałdy i eleganckie detale nadal można zatem zobaczyć na ceramicznym zegarze.

Ponadczasowy projekt zegara dziadka autorstwa Moooi

Clock Design-Soft Kiki Van Eijk-Keramik Czarne wskazówki zegara w kolorze złotym

Nowoczesny zegar dziadka jest dostępny w różnych kolorach, w tym białym, czarnym, złotym i srebrnym. Zachwyca ponadczasowym, pięknym i jednocześnie prostym. „Soft” to szykowny dodatek mieszkalny i biurowy, który w każdym może wzbudzić szczególne emocje. Chciałbyś również wzbogacić swój pokój o coś wyjątkowego, nie zastanawiaj się dwa razy, ale zdobądź niezwykły i dekoracyjny zegar. Gwarantuje, że naprawdę przyciągnie wzrok i uatrakcyjni każde pomieszczenie. Tak jak można by oczekiwać od dekoracji.

Designerski zegarek z metalicznym połyskiem

Designerski zegarek-kiki van eijk-metaliczny połysk

W poszukiwaniu nowych rozwiązań praktycznych problemów, młody projektant z Holandii z codziennymi sprawami i szczegółami, z którymi klienci mogą odnieść się na poziomie emocjonalnym. Dla nich to wielka przyjemność projektować przedmioty własnymi rękami i używać ich z materiałów, które są jak najbardziej ekologiczne.

nowoczesny projektant dekoracji dziadek zegar-czarny moooi

Designerski zegarek – przyjazny, elegancki, nowoczesny

Designerski zegar dziadka do dekoracji domu Kiki van Eijk-Moooi