projekt

Nowoczesne paleniska z fascynującym włoskim designem od AK-47

nowoczesne kominki kamienna-płyta-drewno-stal-nogi

W dzisiejszym artykule chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie nowoczesne paleniska od włoskiej firmy AK 47 prezenty, które swoim niepowtarzalnym designem przemienią Twój ogród w cudowne miejsce. Paleniska zewnętrzne to udane połączenie włoskiego designu i praktyczności. Nowoczesne paleniska w ogrodzie tworzą przytulną atmosferę i zapewniają spokój i wygodę. Urocze designerskie przedmioty z AK-47 łączą mityczny żywioł ognia ze współczesnym stylem, który zachwyca zarówno zmysły, jak i oczy.

fotel-kominek-drewno-morskie

Niepowtarzalny design jest wynikiem użycia wysokiej jakości surowców i starannego planowania. Firma oferuje niezawodne produkty, które charakteryzują się funkcjonalnością i wysoką jakością. Naturalny materiał, jakim jest drewno, które staje w płomieniach i żar, wywołuje w widzu uczucia i emocje. Nowoczesne kominki od AK-47 łączą umiejętności najlepszych mistrzów rzemiosła z wrażliwością projektanta. Prostota, styl i funkcjonalność tworzą wyjątkowe kominki zewnętrzne. Wysokiej jakości kominki przekonują nie tylko prostym designem, ale także rozmiarem. Surowce, z których są wykonane idealnie komponują się ze środowiskiem naturalnym, jakby nigdy nie były od niego oddzielone. Pozostawiają spontaniczne i niezafałszowane wrażenie naturalności.

metal-skorupa-drewno-kamyki

Ogrodowe i zewnętrzne paleniska doskonale harmonizują z otaczającym krajobrazem. Paleniska włoskiego producenta zapraszają na kameralne spotkanie. Kominki dopiero rozwijają swoje właściwości w połączeniu z pomieszczeniem i dostosowują się do niego. Luksusowe paleniska od AK-47 mogą być instalowane w przydomowym ogrodzie, przy basenie lub na zewnątrz hoteli i restauracji. Wśród wysokiej jakości kominków znajdują się modele do zabudowy, które można włożyć w ziemię na poziomie gruntu, a także kominki zewnętrzne wyposażone w ramę nośną i nóżki ze stali. Profesjonalny i kreatywny zespół AK-47 nieustannie opracowuje nowe, urocze produkty, które inspirowane są właściwościami drewna i stali, a także ich udanym połączeniem.

naturalne materiały-surowiec-drewno-ognisko

stal-drewno-naturalny materiał-narzuta-poduszki-weranda

ogród-projektowanie-palmy-budynek

drewno-stal-zewnętrzne-ogniowe

duża-wakacyjna-domowa-jadalnia-na zewnątrz

kominek-open-fire-dama

kominek-zewnetrzny-nowoczesny-naturalny-materialy

bary-plażowe-miski-kominki

* Oficjalna strona internetowa AK 47