projekt

Nowoczesna lampa podłogowa o futurystycznym designie – trendy targowe 2013

nowoczesna lampa podłogowa design trendy w drewnie 2013

Projektant Paul Heijnen zaprezentował jeden nowoczesna lampa podłogowa, przypominający owada. Lampa podłogowa została zaprezentowana w Mediolanie podczas wystawy Orlandi Bagatti. Możesz cieszyć się filmem poniżej.

Nowoczesna lampa podłogowa – Hyperion

futurystyczny pomysł na konstrukcję z drewna

Nazywana Hyperion Spotlight, nowoczesna lampa podłogowa została złożona z kilku elementów. Poszczególne elementy zostały wycięte laserem z dębu. Poszczególne części zostały połączone w taki sposób, aby lampę można było ustawić w różnych pozycjach. Hyperion, nazwany imieniem boga światła, jest swoistym dziełem sztuki i wyraźnie pokazuje, że nieszablonowe projekty mogą inspirować i zdecydowanie mieć miejsce w aranżacji wnętrz. Struktura zamiast ukrywać, ujawnia budowę i funkcje mechaniczne lampy. Organizatorka Rossana Orlandi zaprezentowała lampę w ramach wystawy w Muzeum Bagatti Valsecchi w Mediolanie. Muzeum to dom rodzinny z XIX wieku, w którym eksponowane są rodzinne wnętrza i kolekcja dzieł sztuki.

Nowoczesna lampa podłogowa o minimalistycznej konstrukcji

Dzieło sztuki lampa drewniana konstrukcja Milano

ten nowoczesna lampa podłogowa Hyperion jest jedną z pierwszych z serii instalacji, a Heijnen ma nadzieję, że na październikowy Duński Tydzień Designu zmontuje sześciometrową konstrukcję, tym razem wykonaną ze stali. Konstrukcja zostanie zmontowana w centrali Piet Hein Eek w Eindhoven. Projekt jest jeszcze w fazie planowania, ale już wiadomo, że w środku zostanie zainstalowany laser. W tym sensie Hyperion pozostanie wierny swojej nazwie – czyli obserwatorowi z wysoka.

Hyperion – futurystyczna lampa podłogowa

pomysł na projekt wystawy sztuki współczesnej

Kreatywna technologia i nowoczesna konstrukcja

Pomysł na lampę podłogową Hyperion z drewna

Pomysły na projekt oświetlenia – Hyperion

Lampa podłogowa oświetleniowa Hyperion Paul Hejnen

Nowoczesna futurystyczna lampa

futurystyczna lampa podłogowa Hyperion duńskie pomysły na oświetlenie