projekt

Niezwykły projekt karafki na wodę reprezentuje nowy wystrój domu

Przezroczyste szklane dzbanki w kształcie filigranu

Karafki występują w różnych kształtach, rozmiarach i wzorach. Ale niektóre kreacje projektowe są trochę więcej niż tylko piękne. Oprócz praktycznych celów, którym służą, powinny przekazywać przesłanie. Szukasz ciekawego? Projekt karafki na wodę!? Poniższe projekty na pewno Cię zainspirują!

Wyjątkowa konstrukcja karafki na wodę wykonana ze szkła

Przezroczysta szklana karafka na wodę Andreas-Trenker Design

Przezroczysta karafka na wodę autorstwa Andreasa Trenkera składa się ze stylizowanych pojemników, wizualizowanych przez parametryczne oprogramowanie 3D. W Południowym Tyrolu, skąd pochodzi młody grafik, wysoka jakość wody z kranu to zaleta, z której korzysta w dzisiejszych czasach. Aby zachęcić do lokalnego spożywania wody z kranu zamiast kupowania plastikowych butelek z wodą, Trenker stworzył unikalną butelkę we współpracy z prof. Kuno Prey z Wydziału Sztuki i Projektowania Wolnego Uniwersytetu w Bolzano we Włoszech Projekt karafki na wodę!. Specyficzne właściwości każdego źródła wody, takie jak wartość pH, twardość wody, temperatura, przewodność, wysokość pochodzenia można zademonstrować w różnych modelach trójwymiarowych. Szklane karafki są łatwe do trzymania dzięki swojemu kształtowi. Projekty zostaną pokazane na targach Water Design w Bolonii w dniach 23-28 września 2013 r..

Lekko bulwiasty kształt Karafka na wodę

Projektowanie artykułów gospodarstwa domowego zabawny kształt przezroczysty zestaw karafki andreas trenker

Karafki upiększają codzienne życie i promują konsumpcję wody z kranu w Południowym Tyrolu

Karafka na wodę wykonana ze szkła Właściwości-źródło wody trasparente-Andreas-Trenker

Karafki Duo spotykają się w pocałunku

Zestaw karafki na wodę Ricard Duo Pastis Rzeźbione segmenty Jakob-Macfarlane

Stworzony na zlecenie marki Ricard, zestaw Duo Carafe Set przez Jakova i Macfarlane’a miał podkreślać związek między Recard a wodą – między nierozłącznymi składnikami popularnego we Francji aperitifu. Duet karafki jest wszechstronny i powinien być zabawą dla ludzi.

Karafka Ricard Duo firmy Jakov i Macfarlane – wszystko dla idealnego stołu

Artykuły designerskie Karafka szklana Ricard Duo-Set-Jakob Macfarlane

Żółta karafka, która przypomina szwajcarski ser, jest oznaczona kolorem popularnego napoju. Przeznaczony jest do pastis. Szklana karafka jest przeznaczona na wodę i dlatego jej rzeźbione małe segmenty przypominają kostkę lodu. Projektant z Paryża Jakov i Macfarlane stawiamy na innowacyjne wzornictwo i tworzymy przedmioty, które są estetyczne i praktyczne.

Wyjątkowy design artykułów gospodarstwa domowego

Karafka na wodę Ricard-Duo jakob-macfarlane Paryż