projekt

Metalowy minibar do salonu o industrialnym wyglądzie

stylowy minibar metalowe wnętrze salonu klasyczne

Przedstawiamy Ci projekt, który nada Twojemu salonowi niepowtarzalny wygląd – ten Metalowy mini bar został zainspirowany starym testerem żarówek z lat 20..

Metalowy minibar inspirowany starym sprzętem fabrycznym

Home bar rustykalny wygląd żelaza oryginalny kształt

Oryginał, który projektanci z Restoration Hardware stworzyli dla swojego projektu Metalowy mini bar został znaleziony w starej fabryce w Niemczech. Wykonany z żelaza, z ukrytym systemem otwierania, minibar może zapewnić miejsce na butelki, kubki i akcesoria. Niewielkie drzwiczki włazu służą nie tylko jako ozdoba, ale również zapewniają szybki dostęp do kubków. Powierzchnia baru została specjalnie przetworzona, aby wyglądała na starą. W każdym razie trzeba wcześniej dokładnie przemyśleć właściwe miejsce – metalowy pręt waży dumne 125kg. Stylowy design świetnie sprawdzi się jako dekoracja w sklepach, jak i we własnym domu. Meble o klasycznej, industrialnej lub eklektycznej mieszance stylów szczególnie skorzystają z minibaru. Aby uzyskać maksymalny efekt, połącz metalowy minibar ze skórzaną kanapą i rustykalnym stolikiem kawowym.

Metalowy minibar – stylowy dodatek do wnętrza

Home bar metalowe okrągłe butelki wina kubki półki do przechowywania

Restoration Hardware, producent Metalowy mini bar to luksusowa marka, która specjalizuje się w produkcji mebli, artykułów dziecięcych, oświetlenia, tekstyliów, akcesoriów łazienkowych, mebli dekoracyjnych i ogrodowych. Szeroka gama produktów łączy jeden element – ​​swoisty styl. Projektanci starają się zaprezentować swoim klientom autentyczne reprodukcje mebli. Często meble inspirowane są budynkami historycznymi. Oryginalny dobór materiałów definiuje Twoje projekty – często łączone są materiały, które na pierwszy rzut oka nie do siebie pasują. Artyści z całego świata przyczyniają się do projektowania nowych kolekcji. Obecnie meble i dekoracje renomowanej marki eksponowane są w ponad 75 galeriach na całym świecie.

Budowniczowie domów żelaznych w stylu industrialnym

Minibar drzwi włazu szczegóły oryginalne meble wykonane na zamówienie

Zainspirowany starym sprzętem fabrycznym

Metalowy mini bar w stylu industrialnym

Oryginał służył do testowania żarówek

Wykonany na zamówienie tester żarówek mini bar inspirowany

Powierzchnia minibaru została specjalnie przetworzona, aby wyglądała autentycznie

Meble z lat 20. Bar domowy w oryginalnym kształcie żelaza