projekt

Kwiaty ceramiczne – fascynująca sztuka Angeli Schwer

ceramiczne kwiaty organiczne figurki korale angela ciężkie

Przyrodę można wprowadzić bezpośrednio do domu za pomocą przedmiotów artystycznych, które z kolei stanowią wspaniałe dekoracje. Świadczą o tym również unikatowe obiekty artystyczne, które chcielibyśmy Wam dzisiaj zaprezentować. Te zapierające dech w piersiach Kwiaty ceramiczne są dziełem artystki Angeli Schwer. Mieszka i pracuje w USA, a dokładniej w Kalifornii. Kwiaty są wykonane z najdelikatniejszej ręcznej roboty i mają biały kolor. Kwiaty składają się z setek płatków wykonanych z gliny. W ten sposób powstają modele, które wyglądają niezwykle realistycznie. Inspiracją dla artysty były gardenie, dalie, maki i grzyby. Nie używa do tego nawet specjalnego studia. Zamiast tego urządziła małe miejsce do pracy we wnęce swojego salonu, aby mogła pracować o każdej porze dnia.

Kwiaty ceramiczne – dalia

ceramiczne kwiaty gardenia lato wygląd rzeźba majsterkować

Poniżej przedstawiamy więcej zdjęć fascynujących i szczegółowych kwiatów ceramicznych, które z pewnością zrobią na Tobie wrażenie. Oprócz pięknych kwiatów artystka tworzy również inne rzeźby inspirowane naturą. Obejmuje to między innymi szeroką gamę koralowców, ale także ciekawe rzeźby przedstawiające aranżacje.

Ceramiczne kwiaty w najlepszym ręcznym wykonaniu

ceramiczne kwiaty motywy ogrodowe dalia angela ciężka sztuka

Tutaj możesz zobaczyć rzeźbę przedstawiającą dalię. Od razu zauważalne są delikatne płatki, z których składa się kwiat. Wszystkie ceramiczne kwiaty są mniej więcej wielkości dłoni i dlatego są z jednej strony kompaktowe, az drugiej wystarczająco duże, aby dobrze pokazać szczegółowe elementy.

Inspirowane naturą

ceramiczne kwiaty dalia projekt ręcznie robione dzieła sztuki!

Wprowadź ogród do domu

ceramiczne kwiaty dalia biała glina kwiat liście sztuka

Realistyczne wizerunki kwiatów

ceramiczne kwiaty natura model sztuki inspiracji

Ładna kompozycja kwiatowa

ceramiczny pomysł na aranżację kwiatów artystyczna rzeźba róż

Oryginalny projekt ceramiczny

ceramiczne kwiaty ręcznie robione kwiat pomysł rzeźba ładna

Sztuka autorstwa Angeli Schwer dostępna na Etsy.