projekt

Kompaktowy wieszak na ubrania w kształcie gwiazdy – idealny do małych mieszkań

Ubrania oszczędzający miejsce nowoczesny design oryginalna konstrukcja

A zajmujący mało miejsca konik na ubrania o nietypowym kształcie z powodzeniem zastąpi suszarkę podłogową. Nadaje się zarówno do krótkiego, jak i długiego prania, stojak zajmuje niewiele miejsca i jest idealną alternatywą dla małych mieszkań.

Kompaktowy konik na ubrania autorstwa angielskiego projektanta Aarona Dunkertona

składane koszule wielodzietne praktycznie zajmujące mało miejsca

Angielski projektant Aaron Dunkerton jest już znany ze swoich wielofunkcyjnych mebli. Niedawno zaprezentował swój najnowszy pomysł – a zajmujący mało miejsca konik na ubrania. Zrobione z Stojak z drewna i metalu jest bardzo lekki i łatwy do przenoszenia. Składana suszarka stojąca ma kształt gwiazdy z 12 punktami. Dzięki 36 prętom suszącym / tj. 10 prętom suszącym więcej niż zwykła suszarka wolnostojąca / kosz nadaje się zarówno do długich, jak i szerokich rzeczy do prania. To nie tylko oszczędza miejsce, ale także czas. Może być stosowany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Nieużywany zajmuje bardzo mało miejsca i można go przechowywać w szafie lub na balkonie. Funkcjonalne, praktyczne i wciąż stylowe – czego chcieć więcej? O tak, koszty produkcji też są bardzo niskie.

Oszczędzający miejsce wieszak na ubrania na balkon, do łazienki lub do garażu

Wiszące ubrania Skarpetki Koszule Spódnice Dalsza rodzina

A zajmujący mało miejsca konik na ubrania Dzięki funkcjonalnemu wzornictwu – tak można opisać suszarkę wolnostojącą Aarona Dunkertona. Od płaszczy, przez szaliki i ochraniacze, po pościel – teraz można wszystko wysuszyć na raz. Konik do bielizny może być miłym prezentem na pierwsze wspólne mieszkanie. Duże rodziny z małymi dziećmi również docenią liczne zalety stoiska.

Aaron Dunkerton to utalentowany angielski projektant – zawsze udaje mu się zaprezentować oryginalne, a zarazem praktyczne projekty. Należą do nich np. sztućce dla osób niepełnosprawnych czy murowana budka dla ptaków, którą można wbudować w ścianę.

 Konik o oryginalnej konstrukcji – zajmująca niewiele miejsca alternatywa dla tradycyjnych wzorów

Koszule i bluzki szybko wysychają, aby zaoszczędzić miejsce i czas

Lekka konstrukcja – łatwa do przenoszenia

Drewniane metalowe składane nowoczesne meble oszczędzające miejsce w małym mieszkaniu

Idealny do małego mieszkania

Wysuwane pomysły na metalowe stojaki na ubrania?

Z 10 dodatkowymi patyczkami do suszenia

Striptiz końmi do przedłużenia nowoczesnych pomysłów projektowych