projekt

Inteligentny odtwarzacz muzyczny Cone dokładnie wie, co chcesz usłyszeć

czarny chromowany odtwarzacz muzyki ze stożkiem eteru,

Czy jesteś fanem nowoczesnych gadżetów? Tutaj pokazujemy wspaniałe urządzenie, które potrafi robić niesamowite rzeczy! Czy wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? Następnie sprawdź ten inteligentny Odtwarzacz muzyki “Stożek” na!

Odtwarzacz muzyki Aether Cone z oprogramowaniem do samouczenia

Designerski odtwarzacz muzyczny zna wszystkie muzyczne preferencje Aether-Cone

Firma Aether z siedzibą w San Francisco, zajmująca się sprzętem i oprogramowaniem, wprowadziła niedawno na rynek innowacyjny produkt, który dokładnie wie, jaką muzykę chcesz usłyszeć w danym momencie! Inteligentny Odtwarzacz muzyki „Stożek” samodzielnie uczy się, co użytkownik lubi i odtwarza swoje ulubione piosenki i melodie, a z czasem staje się coraz lepszy! „Stożek” zapewnia indywidualne doznania muzyczne.

Odtwarzacz muzyki — akcesorium high-tech

hi tech odtwarzacz muzyczny-oprogramowanie do samodzielnego uczenia się stożka eteru

Aby dokładnie wiedzieć, kiedy i co wolisz słyszeć, zaawansowane urządzenie archiwizuje wszystkie informacje zebrane za czułym przyciskiem wyboru. Ponieważ świat muzyki oferuje nam tak szeroki wybór, odpowiedni fan muzyki musi zawsze dotrzymywać kroku. Oprócz oprogramowania do samouczenia, Odtwarzacz muzyki wyposażony w radio internetowe do aktualizacji swojej bazy danych. Ta funkcja pomaga użytkownikowi znaleźć nową muzykę, którą chciałby. Głośnik jest zasilany przez Bluetooth i może być zainstalowany bezprzewodowo w dowolnym miejscu. „Stożek” jest obecnie dostępny w wykończeniu powierzchni w kolorze czarnej miedzi.

Urządzenie Hi-Tech zna Twoje preferencje muzyczne

urządzenie wie, co chcesz usłyszeć - odtwarzacz muzyki Cone

Dopracowana estetyka

odtwarzacz muzyki-zaawansowane oprogramowanie urządzenia-radio internetowe bluetooth

Inteligentne akcesoria dla fanów muzyki

stożkowe samouczące się oprogramowanie odtwarzacza muzyki hi-tech;