projekt

Innowacja hi-tech – ergonomiczna mysz komputerowa unosi się w powietrzu

ergonomiczna mysz komputerowa unosi się w powietrzu

Wszystkim fanom nowoczesnych technologii przedstawiamy innowację – Hi-Tech Mysz komputerowa, który unosi się w powietrzu.

Ergonomiczna mysz komputerowa chroni przed zespołem cieśni nadgarstka

Zaawansowana technologicznie innowacja zdrowotna ergonomiczna konstrukcja myszy

ten Mysz komputerowa nazywa się „Nietoperz” / i nadal znajduje się w fazie testowej. Jednak pierwsze wyniki są pozytywne – to wielofunkcyjna mysz hi-tech. Konstrukcja składa się z dwóch części – podkładki pod mysz jako podstawy oraz myszki z magnesem, który unosi się nad podstawą. Mysz jest nie tylko innowacyjna, ale bardzo praktyczna, a nawet dobra dla Twojego zdrowia. Projektant Vadim Kibard Celem jego projektu było zapobieganie i leczenie zespołu cieśni nadgarstka. Zespół jest dysfunkcją układu nerwowego i oznacza ucisk nerwu pośrodkowego. Nerw odpowiada za ruchy rąk. Jeśli występują zaburzenia w układzie nerwowym, można cierpieć na senność. Aby utrzymać silne mięśnie, projektant zaprojektował i wyprodukował ergonomiczną mysz.

Zaawansowana technologicznie mysz komputerowa – innowacja na rok 2013

Hi tech mysz komputerowa unosząca się w powietrzu

ten Mysz komputerowa na pierwszy rzut oka wygląda bardzo futurystycznie. Przyczynia się do tego prosta konstrukcja i kolorystyka – mysz dostępna jest w kolorze czarnym lub białym. Mysz może ważyć do 1000 gramów. W zależności od wagi może unosić się na wysokości do 40mm. Mysz została wykonana ze specjalnego plastiku i ma być produkowana w Chinach i Holandii.

Mysz komputerowa ćwiczy mięśnie dłoni

futurystyczna mysz komputerowa w kolorze białym funk

Mysz komputerowa lewitująca nad podkładką pod mysz

lewitująca mysz komputerowa biały kolor nowy projekt