projekt

Imponująca instalacja artystyczna inspirowana Lotusem

nowoczesna rzeźba sztuki lotosu formuła 1

To imponujące Instalacja artystyczna został wykonany przez Gerry Judah Stworzony na coroczny Goodwood Festival of Speed ​​2012 w West Sussex. Jest to szesnasta rzeźba, którą Gerry Judah projektuje na ten festiwal. Tym razem instalacja została zainspirowana Lotusem. Artysta tworzył wcześniej rzeźby dla Audi, Jaguara, Mercedesa i wielu innych znanych producentów samochodów.

Instalacja artystyczna na Goodwood Festival of Speed ​​w 2012 roku

nowoczesna instalacja artystyczna z białej rzeźby lotosu

Każdego roku na Goodwood Festival of Speed ​​producent samochodów przechodzi przez Instalacja artystyczna doskonałe, z powodu doskonałości i sukcesu. W 2012 roku producent Lotus został uhonorowany tą imponującą rzeźbą. W 2009 Gerry wykonał instalację dla Audi i 2011 dla Jaguara.

Instalacja artystyczna Lotus – pomysł i wykonanie

nowoczesna rzeźba z lotosu bolid

Idea, która za tym stoi Instalacja artystyczna ma opowiedzieć całą historię Lotusa i jednocześnie uchwycić istotę producenta. Trasa o długości 150 m została pomalowana na biało i podąża za ciekawymi i spektakularnymi zakrętami, które oddają całą prędkość i dynamikę wyścigu Formuły 1. Na szlaku można zobaczyć różne Lotus Bolide. Każdy model został starannie dobrany i wiązał się ze znaczącymi zyskami w historii Lotusa. Konstrukcja składa się z płyt stalowych. To lekka konstrukcja o dynamicznych kształtach. To imponujący przykład sztuki współczesnej.

Nowoczesna rzeźba odzwierciedla dynamikę wyścigów Formuły 1

nowoczesna instalacja artystyczna lotosu o dużej prędkości

Imponujący kształt toru

nowoczesna instalacja artystyczna toru wyścigowego lotus

Reprezentacja dynamiki i szybkości

nowoczesna rzeźba sztuki lotosu formuła wyścigu

Znaczący Lotus Bolide na szlaku

nowoczesna rzeźba z lotosu bolid