projekt

Futerał, który utrzymuje maskę w czystości i pod ręką (koncepcja projektu)

Kryzys koronacyjny zmienił nasze codzienne życie i ma teraz ogromny wpływ na wszystkie możliwe do wyobrażenia dziedziny życia. Ale, jak już wam pokazaliśmy, konieczność jest pomysłowa. Restauracja w Amsterdamie zbudowała dla swoich gości oddzielne szklane domy, a włoski lekarz przerobił maskę do nurkowania na całą twarz w respirator. Teraz projektant stworzył innowacyjne etui, które łączy wygodę i bezpieczeństwo w ciekawym produkcie.

SaniCase oferuje najwyższy możliwy komfort w połączeniu z dyskretnym designem

Przechowuj i dezynfekuj maskę

Projektant Salvo Lo Cascio z Mediolanu stworzył SaniCase w odpowiedzi na powszechny problem, który zauważył u osób noszących ochraniacze na usta. Na krótkie okresy, kiedy zdejmowali maski koronowe do jedzenia lub picia, często kładli je na stole lub wkładali do kieszeni wraz z telefonem i kluczami. Wielu kierowców lubi również wieszać maskę na lusterku wewnętrznym, aby zawsze mieć do nich szybki dostęp. Jednak zdaniem ekspertów te zawieszki lustrzane są niebezpieczne, ponieważ ograniczają pole widzenia.

Ochrona jest zawsze pod ręką

Etui z lampą UV-C do dezynfekcji masek

SaniCase został opracowany, aby ludzie mogli bezpiecznie przechowywać swoje maski, gdy nie są używane. Kompaktowe, kieszonkowe urządzenie posiada również lampę UV-C, która zabija wszystkie bakterie i cząsteczki wirusów. Gdy nie potrzebujesz maski, po prostu włóż ją do etui, a będzie bezpiecznie przechowywana i dezynfekowana. Oznacza to, że nawet maski jednorazowego użytku powinny pozostać sterylne i dlatego mogą być używane przez dłuższy czas.

Wielofunkcyjne rozwiązanie dla osób prowadzących aktywny tryb życia

Środek dezynfekujący w sprayu

Projekt koncepcyjny obejmuje również pojemnik na środek dezynfekujący. Po naciśnięciu dolnej części obudowy rozpylana jest dokładnie odpowiednia ilość środka dezynfekującego. Etui obejmuje wszystkie obszary krytyczne dla regularnej higieny. Dezynfekując ręce i maskę na twarz, SaniCase zapobiega zakażeniom wszelkiego rodzaju patogenami.

Etui posiada również tasiemkę

Koncepcja projektowa skrzynki do przechowywania masek koronowych

Salvo Lo Cascio opracował nowoczesną skrzynkę do przechowywania i dezynfekcji masek jako koncepcję rozwiązania powszechnego problemu. Teraz projektant współpracuje z dostawcami, producentami i partnerami, aby wcielić swój pomysł w życie!

Źródło: yankodesign.com

Przenośna butelka do dezynfekcji SaniCase jako koncepcja

Maszyna do dezynfekcji masek na twarz

kompaktowy futerał do przechowywania respiratora

Kompaktowe urządzenie w kieszonkowym rozmiarze posiada lampę UV

Koncepcja projektowa etui do przechowywania maski na twarz

Przenośna butelka do dezynfekcji SaniCase w kolorze zielonym