projekt

Ekskluzywne designerskie meble ogrodowe na targach Miami Design Fair 2012

designerskie meble ogrodowe w miami design 2012 dzieła sztuki

Co roku w grudniu w Miami Beach odbywa się efektowne wydarzenie – prestiżowe targi projektantów “Zaprojektuj Miami”. Na ostatniej wystawie w 2012 roku były bardzo ciekawe Designerskie meble ogrodowe pokazane. Większość modeli została stworzona przez młodych projektantów, którzy pokazali odświeżające, innowacyjne pomysły na wodoodporne materiały.

Designerskie meble ogrodowe z żywicy to nowy trend

designerskie meble ogrodowe w miami design 2012 wejście

W ostatnich latach żywica stała się powszechnym materiałem do produkcji Designerskie meble ogrodowe zrobić z tego. Materiał ma unikalne właściwości, które były pod dużym wrażeniem firm takich jak Snarkitecture i Nucleo. Firmy te wykorzystują żywicę do produkcji mebli, łącząc produkty ekologiczne z ręcznie robionymi elementami. Snarkitecture znajduje się na Brooklynie i zaprojektowało projekt, który jest rozłożony na wejściu na targi. Instalacja robi wrażenie dzięki białym rurowym elementom. Pracownia projektowa stworzyła również wiele ciekawych projektów mebli ogrodowych, które były prezentowane na targach. Większość mebli była wykonana z żywicy i wyglądała na podatną na erozję. To było jasne stwierdzenie, jak szybko czas leci i nic nie trwa wiecznie.

Designerskie meble ogrodowe – stół z żywicy Fossil

designerskie meble ogrodowe w stole z żywicy Miami Design 2012

Czas był również przedstawiany jako ważny temat w pracach Nucleo, którego projektanci również Piergiorgio Robino i Stefania Fersini Designerskie meble ogrodowe zrobić z żywicy. Szczególnie imponującym dziełem sztuki jest stół do jadalni Harz Fossil. Inspiracją dla tego niezwykłego mebla były formacje geologiczne. W opinii wystawcy projekt ten zawiera odcisk przyszłości i sam w sobie jest skamieniałością. Ten niezwykły eksponat byłby idealnym uzupełnieniem zarośniętego podwórka z dziką roślinnością.

Historia wciąż jest inspiracją dla mebli ogrodowych

designerskie meble ogrodowe w ławce Miami Design 2012

Ławka Tokarka X wygląda bardziej tradycyjnie i klasycznie niż większość Designerskie meble ogrodowe na targach. Model zaprojektował Sebastian Brajkovic. Właściwie ten eksponat jest tak samo niezwykły i innowacyjny jak meble ogrodowe z żywicy. Mebel wykonany z metalu z licznymi zdobieniami pochodzi z XIX wieku. Oryginalny projekt powstał na wystawę w zamku Sudeley w Anglii. Brajkovic zaprojektował materiał w nietypowy sposób. Ławka powstała poprzez ustawienie obok siebie dwóch krzeseł z różnych pozycji.

Wazon do ogrodu o ekskluzywnym designie

designerskie meble ogrodowe w miami design 2012 wazon ogrodowy

Nie wszystkie eksponaty na targach były nowe. Trochę Designerskie meble ogrodowe pod wrażeniem ich eleganckiego stylu vintage. Doskonałym przykładem takiego obiektu jest wazon ogrodowy duńskiego projektanta Axela Salto. Ten kawałek pochodzi z 1940 roku i został wykonany z kamionki porcelanowej o charakterystycznym wzorze. Organiczne ozdoby wyglądają naturalnie i nadają się do aranżacji ogrodu. Ten designerski wazon będzie idealną ozdobą Twojego patio.

Ciekawe eksponaty na targach designu w Miami

designerskie meble ogrodowe w stole do jadalni Miami Design 2012

Wspomniane dzieła sztuki to tylko niewielka część Designerskie meble ogrodowe które były wystawiane na targach. Ale być może wzbudzają Twoje zainteresowanie i wciąż szukasz takich wyjątkowych mebli ogrodowych.