projekt

Donice Safari przypominają dziwne bryły zwierząt w ogrodzie

sadzarka safari na zewnątrz kenneth cobonpue terrakorra

Doniczki mają nie tylko pożyteczny cel, ponieważ służą do sadzenia. Służą również jako ładne dekoracje, zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Z ich pomocą możesz dodać wartość do dowolnego obszaru, ułożyć określony motyw lub styl. Dzięki kolekcji donic Safari, którą chcielibyśmy przedstawić w tym artykule, możesz w szczególny sposób wyróżnić swoje ulubione rośliny i stworzyć ciekawe kombinacje grupowe.

Sadzarka Safari zaprojektowana przez Kennetha Cobonpue

kolekcja doniczkowa na zewnątrz ula kennetha cobonpue na zewnątrz

Te urocze i pod pewnymi względami dziwne Szczególnie lubimy wiadra z różnych powodów. Pochodzili z Kenneth Cobonpue dla marki Ul zaprojektowany. Ciekawe akcesoria domowe nawiązują do dzikich zwierząt, które swobodnie można spotkać w afrykańskiej dżungli i charakteryzują się subtelnymi zaokrągleniami i kanciastymi nogami, które nadają poszczególnym modelom szczególny wygląd. Urzekły nas swoją subtelną sylwetką.

Kolekcja donic Safari do wnętrz i na zewnątrz

designerska donica betonowy wygląd kenneth cobonpue ula

Każda roślina poczuje się w nim szczęśliwa. Donice ogrodowe są urocze, praktyczne i dodają ogrodowi odrobinę ekstrawagancji. Zostały wyrzeźbione z naturalnego kamienia i są dostępne w odcieniach antracytu, terakoty, naturalnego i szarego. Nadają się zarówno do użytku wewnątrz, jak i na zewnątrz.

sadzarka safari terakota ula ogrodowa kształt zwierząt

Ponadto naczynia są dostępne w różnych rozmiarach i wysokościach. Ustaw wysoki pojemnik, na przykład z tyłu, a niższy przed nim, aby zawsze widzieć wszystkie rośliny i nie zakrywały się nawzajem. Tworzy to ciekawą strukturę i daje możliwość połączenia kilku roślin przypominających dżunglę.

sadzarka safari na zewnątrz w kolorze antracytowym

Wybór różnych kolorów pozwala również dopasować donice do reszty mebli i dekoracji. Jeśli zaprojektowałeś ogród na przykład ze stali Corten w kolorze rdzy, możesz kontynuować motyw kolorystyczny wybierając modele w kolorze czerwonej terakoty. Możesz też wybrać szary, aby uzupełnić powierzchnie o wygląd betonu. Stwórz harmonijną aranżację tarasu, ogrodu lub wnętrza.

donica safari-naturalny kamień szary Kenneth cobonpue zaprojektowany ula

sadzarka safari szary kenneth cobonpue design