projekt

Designerskie meble – eklektyczna kompozycja stołu, krzesła i lampy

wystawa sztuki nowoczesnej lampa stołowa krzesło wygląd industrialny

Kto mógłby to powiedzieć? Designerskie meble niekoniecznie wynika ze współpracy. Nawet na odwrót, co ostatnio zademonstrował izraelski projektant Itay Ohaly. Zatrudnił dziewięciu projektantów do stworzenia części z kompozycji. Projektantom nie wolno było komunikować się podczas eksperymentu i powinni polegać tylko na swojej wyobraźni.

Meble designerskie – wystawa w kopalni węgla

Lampa stołowa z motywem instalacji kopalnia krzesło

ten Designerskie meble są projektowane metodą nieliniową. Projekt grupowy obejmuje kilka mebli, które należy zaprojektować według tematu. Koncepcja zakłada, że ​​każdy projektant powinien pracować osobno. Następnie składa się meble. W ten sposób każda poszczególna kompozycja jest wystawą prac kilku projektantów i architektów. W tym przypadku zaprojektowano kompozycję z tematem „Maszyna”, inspirowaną kopalnią węgla.

Designerskie meble z charakterem – pomysł z Izraela

Skórzana Noga Betonowa Sztuka Współczesna Izrael Projektant

ten Designerskie meble zostały zestawione w następujący sposób – noga krzesła, siedzisko i oparcie zostały zaprezentowane na wystawie w Belgii. Projektanci Dana Cannam, Joon Han Lee i Agata Karolina starali się kreatywnie projektować te elementy. Na szczęście konieczne były tylko drobne zmiany w składzie. Lampa została wykonana przez Nati Moskovich, Naama Bergman i Itay Ohaly, a później dołączona do biura. Nogi stołu to efekt pracy Christiana Fiebiga, Amelii Desnoyers i malarki Eugenii Morpurgo. Tu projektanci stanęli przed największym wyzwaniem – montażem stołu. Nogi zostały zmodyfikowane tak, aby mogły podtrzymywać całą konstrukcję.

Każdy mebel został zaprojektowany osobno

wystawa dzieł sztuki współczesnej Belgia Machine

Stół wymagał modyfikacji

Stół metalowe nogi drewniana klatka dla ptaków wystawa Belgia

Kompletna instalacja – plan montażu

Lampa stołowa z krzesłami ekspozycyjnymi

Dziewięciu projektantów zaprojektowało poszczególne elementy

Kompozycja nowoczesnej grafiki industrialny wygląd Izrael