projekt

Designerskie buty – genialny pomysł Nicole Goymann i Christopha Johna

projektantka pierwszej kolekcji nicole goymann christoph john

Dla wielu kobiet buty to pasja. Rzadko nie należą do słabości płci żeńskiej, nawet jeśli panowie nie zawsze robią wyjątek. Nic więc dziwnego, że coraz więcej projektantów pracuje nad zapierającymi dech w piersiach modelami i wprowadza je na rynek i sprawia, że ​​serca kobiet biją szybciej. ten Kolekcja butów Léi Zǔ autorstwa Nicole Goymann i Christopha Johna prezentuje te eleganckie designerskie buty, które są wykonane z po prostu skręconych nici surowego jedwabiu. Przyjrzyj się bliżej modelom w galerii poniżej.

Kreatywne pomysły tworzą ciekawe designerskie buty

eleganckie aktualne pomysły na model genialne udane chińskie

Stylowe dodatki charakteryzują następujące detale – zwinięty surowy jedwab, który idealnie dopasowuje się do stopy, papierowa morwa dla wygodnego kroku oraz akrylowy obcas, który sprawia, że ​​but wygląda kobieco i elegancko. Ciekawa jest też legenda o surowym jedwabiu. Chodzi o legendarną chińską cesarzową Léi Zu. Według opowieści nikt inny jak nie odkrył jedwabiu i wynalazł tkactwo. Niezależnie od tego, czy możesz uwierzyć w tę legendę, czy nie, zawsze cieszymy się z odkrycia!

Goymann i John

markowe buty różne modele eleganckie wspaniałe nici jedwabne

Nicole Goymann i Christoph John to niemieccy projektanci i producenci tych wspaniałych modeli butów. Nawiasem mówiąc, Goymann bada obecnie chińskie rękodzieło i dziedzictwo kulturowe przy użyciu tekstyliów w Hangzhou. John jest projektantem produktów, mebli i samochodów, a obecnie pracuje w studiu projektowym PINWU w Hangzhou. We współpracy z Johnem powstały atrakcyjne projekty butów, które dzięki prostemu i eleganckiemu wzornictwu nie tylko sprawiają, że suknia wieczorowa pojawia się w nowym świetle, ale doskonale nadają się również na co dzień i do pracy.

projektant doskonale realizujący chińskie pomysły na wynalazki keiserin

Jeśli chcesz poczuć luksus, rozpieszczać się i uszczęśliwić czymś wyjątkowym, nie czekaj dłużej, od razu zdobądź jeden z sześciu atrakcyjnych wzorów. zasłużyli na to!

znani projektanci genialne pomysły wątki skręcone ciekawe

Projektant surowego jedwabiu zwinięty akapit akrylowy