projekt

Designerska lampa sufitowa mis-más o naturalnym wyglądzie

designerskie oświetlenie sufitowe lampa umeblowanie pomysł słomy

Lampa sufitowa to ważny dodatek w każdym pomieszczeniu. Służy nie tylko do użytecznego oświetlenia, ale także ma sam w sobie walor dekoracyjny. Z tego powodu zawsze powinien być dobierany do obiektu. Oczywiście nie ma znaczenia, z jakiego materiału są wykonane. Ponieważ istnieją wspaniałe projekty wykonane z plastiku, szkła, metalu, a nawet drewna lub innych naturalnych materiałów. Dziś chcielibyśmy podarować Wam nowoczesny, pasujący do tego tematu Designerska lampa sufitowa wyobraź sobie, że wizualnie przypomina chińskie kapelusze w kształcie stożka.

Designerska lampa sufitowa przypomina chińskie stożkowe kapelusze

designerska lampa sufitowa warkocz materiały ze słomy akcesoria

Projekt tej designerskiej lampy sufitowej pochodzi od hiszpańskiej firmy mis-más z Barcelony. To firma rodzinna, która istnieje na rynku od 70 lat. Ich aktualna kolekcja lamp wiszących nosi nazwę Chapeâu i składa się z naturalnych materiałów z plecionym wzorem. Modele powstają w małym warsztacie i charakteryzują się trwałością i kunsztem rzemieślniczym.

Designerska lampa sufitowa w trzech różnych rozmiarach

chapeau lampa sufitowa design natura materiały mis más

Klosz tej designerskiej lampy sufitowej oferowany jest w trzech różnych rozmiarach. Masz do wyboru średnicę 60cm, 75cm i 90cm. Wspaniałą rzeczą w tych lampach sufitowych jest to, że można ich używać jako dekoracji zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Dzieje się tak dzięki ochronnej warstwie organicznej powłoki nawierzchniowej.

Designerska lampa sufitowa wykonana z naturalnych materiałów

pomysł na projekt lampy wiszącej chapeau mis más

Dzięki wspaniałemu wzornictwu tej lampy sufitowej możesz wspaniale podkreślić każde pomieszczenie w domu. Idealnie nadaje się do salonu, kuchni czy sypialni, ale także do domowego biura. Nie musisz się też martwić o swój styl umeblowania, ponieważ designerska lampa sufitowa pasuje do stylu nowoczesnego, skandynawskiego, ale także rustykalnego lub vintage. Najważniejsze, że wszystko koordynujesz pod względem koloru.

Produkcja lamp sufitowych w małym warsztacie

rękodzieło lampa wisząca lampa warsztat hiszpania mis más

Lampy sufitowe rodzinnej firmy mis-más

designerska lampa sufitowa mis más family business hiszpańska

Projekt autorstwa mis-más.