projekt

Anti Vase by Cake – współczesny dekoracyjny wazon świętujący śmierć kwiatu

Antywaza metalowa stalowa-na ciasto kwiatowe Studio Design

Z Wazon dekoracyjny z Cake Studio upiększasz swój salon i nadajesz stołowi wyjątkowego futurystycznego charakteru. Niezwykłe naczynie na kwiaty zachwyca innowacyjnym designem i bardzo ciekawą koncepcją. Ten wazon nie tylko świetnie wygląda. Jak sama nazwa wskazuje, akceptuje śmierć kwiatu i celebruje jego piękno.

Ozdobny wazon ze stali na kwiat

Czarny kwiat wazon projekt anty wazon dekoracja stołu nowoczesna stal

ten Wazon dekoracyjny wykonany z metalu nie tylko posiada oryginalny strój, ale także oferuje nowe spojrzenie na śmierć. Zwykle próbuje się przywrócić kwiat do życia za pomocą wazonu i odrobiny wody. Anty wazon urzeczywistnia ideę, że w ten sposób przedłuża się tylko agonię nieżywych kwiatów.

Wazon dekoracyjny oferuje miejsce na kreatywne eksperymenty

Ozdobny wazon ciasto-dekoracja stołu-moduły-czarny symetrycznie zaprojektowany

Każdy zerwany kwiat powoli umiera, Anty Wazon już o tym wie. Wbrew tradycyjnym oczekiwaniom świętuje Wazon dekoracyjny śmierć kwiatu i pozwala nam cieszyć się jego pięknem do końca życia. Śmierć może być równie niesamowita jak życie.

Elegancki design dopełnia ogólny obraz

Element modułowy Ozdobny wazon na kwiaty Tort antywazowy Design Studio

Jeśli wstawisz delikatną różę, możesz stworzyć szczególnie udany kontrast z kanciastą strukturą wazonu. Idealnym dopełnieniem jest kolor czarny, kojarzony ze śmiercią w kulturach zachodnich.

Kompozycja wazonów stalowych – każdy na kwiat 

Nowoczesne wazony na kwiaty-wykonane ze stali-na ciasto-kwiat

Solidny kawałek stali z Cake to naprawdę wyczyn. Na dole i z przodu wygrawerowane trójkątne logo. Nie czekaj długo i uzupełnij swój dom tym wspaniałym elementem dekoracyjnym. Projekt oparty na Nowym Jorku Tort Studio wyznacza nowe standardy w nowoczesnej filozofii projektowania. Projektanci przełamują granice w odzieży i projektowanych obiektach.